Nový Spark
venku od 1. února
SKID ROW svým novým singlem bourají všechny hranice

SKID ROW svým novým singlem bourají všechny hranice

Američtí rockeři nedávno oznámili nového zpěváka i vydání dalšího alba. Z něj nabízejí již druhou ukázku ve formě videoklipu k singlu „Tear It Down“. Chytlavá rocková vypalovačka burcuje k bourání všech bariér, hranic i zdí, které narušují lidskou koexistenci.

Skladba přichází čtyři měsíce po vypuštění prvního singlu „The Gang’s All Here“ ze stejnojmenné připravované desky, která vyjde 14. října. Představuje sbírku nového originálního materiálu kapely od EP „United World Rebellion“ z roku 2014.

Předobjednejte si nové album na Sparkshopu!

Nová deska představuje fanouškům zpěváka Erica Grönwalla, čtyřiatřicetiletého švédského zpěváka, který dříve hrál s kapelou H.E.A.T. a v roce 2009 vyhrál televizní soutěž Swedish Idol po konkurzu se skladbou „18 and Life“ právě od SKID ROW. Grönwall nahradil bývalého vokalistu ZP Thearta (ex-DRAGONFORCE), který se ke SKID ROW připojil v roce 2016, ale během svého šestiletého působení nevydal s kapelou žádnou novou hudbu.

Klip se natáčel v New Jersey a pětice rockerů v něm hraje před domem, který právě prochází demolicí. „Nový singl ‚Tear It Down‘ je o bourání bariér. Protože lidské soužití není o stavění zdí, naopak jde o to se jich zbavit,“ komentoval téma skladby baskytarista Rachel Bolan.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
04.02. ICE NINE KILLS
07.02. BRING ME THE HORIZON, A DAY TO REMEMBER, POORSTACY
07.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
08.02. ROLO TOMASSI, HOLY FAWN, HERIOT
09.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
09.02. TWILIGHT FORCE
11.02. BAD OMENS, GHOSTKID, OXYMORRONS
13.02. TURMION KÄTILÖT
14.02. HENRY ROLLINS
14.02. YEAR OF NO LIGHT, NO SPILL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace