Nový Spark
venku od 1. července
Sklizeň 2023 - Dominik Šidlo

Sklizeň 2023 - Dominik Šidlo

Když se počátkem ledna 2024 střízlivě ohlížím za uplynulým rokem, dochází mi, že ve mně zanechal mnohem míň „wow“ vzpomínek než roky předchozí. Důvodem bude asi fakt, že jsem se do určité míry přesytil a nedokázal jsem vstřebávat novou hudbu ani hudební zážitky. Až po hlubším prozkoumání konkrétních vzpomínek mi však dochází, že i když jsem kolem sebe neúmyslně postavil bariéru, těch několik událostí, které jsem si užil, jsem prožil úplně naplno. Dalo by se tedy říct, že v roce 2023 jsem dal spíš na kvalitu než na kvantitu, nepotřeboval jsem slyšet všechna alba a oběhat všechny koncerty, ale když už jsem si poslechl (živě či z nahrávky) své oblíbence, prožitek byl násobně vyšší než v minulosti.

Konkrétně bych rád vypíchnul tuzemské koncerty BRING ME THE HORIZON, ICE NINE KILLS, SLEEP TOKEN či cestu za MOTIONLESS IN WHITE do Německa. Festivalem roku byl bezpochyby Rock for People, kde jsem pořídil mj. jedny z nejšťavnatějších rozhovorů své kariéry pro bratrský magazín FAKKER!, ať už s Lozem Taylorem z WHILE SHE SLEEPS či s členy kapely I PREVAIL. Jinak řečeno - mnohem víc jsem se soustředil na utužování vztahů s tím, co už mám pod kůží, než na objevování novinek. A ono to fungovalo!

  1. CURRENTS - The Death We Seek
  2. DOPE - Blood Money Part Zer0
  3. ENTER SHIKARI - A Kiss for the Whole World
  4. SLEEP TOKEN - Take Me Back To Eden
  5. KING 810 - Follow My Tears
  6. BEARTOOTH - The Surface
  7. SPIRITBOX - The Fear of Fear
  8. MISSIO - I Am Awesome
  9. THE.SWITCH - Skrytý místa
  10. LINKIN PARK - Meteora 20th Anniversary Edition

Spoustu rocku a metalu najdeš na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace