Nový Spark
venku od 1. července
Sklizeň 2023 - Lucie Mařanová

Sklizeň 2023 - Lucie Mařanová

Pokud hledáte jízdu na horské dráze hudebních žánrů, máte štěstí. Můj výběr alb za rok 2023 je jako skákání mezi různými planetami v galaxii zvané „Nevysvětlitelně skvělý hudební vkus“. A tak vedle sebe můžete najít český pop v podobě vycházející hvězdičky Pam Rabbit, stejně jako temnou divoženku Myrkur, ale taky starý dobrý thrash nebo brutalitu deathcoru.

Celkově jsem tenhle rok hudebně asi trochu šidila, a když se podívám na výčet hudebních akcí, tak jsem zavítala akorát na Måneskin, kterým se podařilo vyprodat O2 arenu a podali přitom opravdu famózní výkon, Metalfest Open Air, a odskočila jsem si také do SaSaZu na Thy Art Is Murder. Sečteno podtrženo množstevně hrozná bída, ale kvalitativně si nemohu stěžovat. A abych nezapomněla asi největší hudební zážitek pro mě byla třídenní účast na turné All For Metal, Seven Kingdoms a Wind Rose, z kterého jste mohli najít report v lednovém čísle.

Pro rok 2024 vyhlížím Rammstein, Metalfest Open Air, Voyager a společný koncert Wind Rose, Hammerfall a Powerwolf. A jestli ještě něco přibude, to se teprve uvidí.

Tak co, trefila jsem se vám do vkusu?

Spoustu skvělé muziky najdeš na Sparkshopu

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
07.08. MR. BIG
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace