Nový Spark
venku od 1. dubna
Skupině potomků slavných muzikantů se sype sestava. Odešel syn Scotta Weiland

Skupině potomků slavných muzikantů se sype sestava. Odešel syn Scotta Weiland

SUSPECT208 jsme vám představili koncem loňského roku jako bandu mladých kluků, které pojí slavné kořeny. Krátce po ukázce první hudební tvorby ale přišla zpoza oceánu zpráva, že se kapele bortí sestava.

SUSPECT208 rozvířili vody vloni v listopadu debutovým singlem „Long Awaited“, který dodnes posbíral na YouTube téměř milion views. V době vydání písně zahrnoval line-up syna Scotta Weilanda Noaha Weilanda (zpěv) syna Slashe Londona Hudsona (bicí), syna Roberta Trujilla Tye Trujilla (basa) a Nikiho Tsangarise (kytara). V prosinci pak kluci vypustili další skladbu „All Black“. Solidně našlápnutá kariéra však dostala první trhliny, jelikož nyní kapela oznámila, že hledá nového zpěváka.

V postu na Instagramu poptávají zpěváka mezi 18 a 24 lety s pobytem v Los Angeles. Kandidát má kapele poslat vlastní verzi písně „Black Dog“ od LED ZEPPELIN a vyjmenovat tři své vzory.

Noah Weiland se k situaci vyjádřil v sérii příspěvků na svém profilu. „Je legrační, jak se z lidí můžou stát falešní sráčové, kteří si kurva myslí, že mě můžou vykopnout z mojí vlastní kapely. Každé jednotlivé slovo textu, každou předělávku písně, plány na video, plány na vydání hudby a celkové směřování kapely pocházelo ode mě. Celou moji vizi za mými zády kompletně změnili a nic mi neřekli. Snažil jsem se zjistit, proč se chovají tak podezřele, ale už je po všem. Nikoho nepotřebuju. Brzy se vrátím.“

Nový Spark
venku od 1. dubna
Kalendář akcí
24.04. LIVESTREAM KORN
01.05. LIVE STREAM DEVIN TOWNSEND
12.05. LIVE STREAM CRADLE OF FILTH
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace