Nový Spark
venku od 31. prosince
Skupině potomků slavných muzikantů se sype sestava. Odešel syn Scotta Weiland

Skupině potomků slavných muzikantů se sype sestava. Odešel syn Scotta Weiland

SUSPECT208 jsme vám představili koncem loňského roku jako bandu mladých kluků, které pojí slavné kořeny. Krátce po ukázce první hudební tvorby ale přišla zpoza oceánu zpráva, že se kapele bortí sestava.

SUSPECT208 rozvířili vody vloni v listopadu debutovým singlem „Long Awaited“, který dodnes posbíral na YouTube téměř milion views. V době vydání písně zahrnoval line-up syna Scotta Weilanda Noaha Weilanda (zpěv) syna Slashe Londona Hudsona (bicí), syna Roberta Trujilla Tye Trujilla (basa) a Nikiho Tsangarise (kytara). V prosinci pak kluci vypustili další skladbu „All Black“. Solidně našlápnutá kariéra však dostala první trhliny, jelikož nyní kapela oznámila, že hledá nového zpěváka.

V postu na Instagramu poptávají zpěváka mezi 18 a 24 lety s pobytem v Los Angeles. Kandidát má kapele poslat vlastní verzi písně „Black Dog“ od LED ZEPPELIN a vyjmenovat tři své vzory.

Noah Weiland se k situaci vyjádřil v sérii příspěvků na svém profilu. „Je legrační, jak se z lidí můžou stát falešní sráčové, kteří si kurva myslí, že mě můžou vykopnout z mojí vlastní kapely. Každé jednotlivé slovo textu, každou předělávku písně, plány na video, plány na vydání hudby a celkové směřování kapely pocházelo ode mě. Celou moji vizi za mými zády kompletně změnili a nic mi neřekli. Snažil jsem se zjistit, proč se chovají tak podezřele, ale už je po všem. Nikoho nepotřebuju. Brzy se vrátím.“

Nový Spark
venku od 31. prosince
Kalendář akcí
29.01. LIVESTREAM SCOUR
12.03. LIVESTREAM NIGHTWISH
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
21.09. FROG LEAP
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?