Nový Spark
venku od 1. prosince
SLAYER mají nové sběratelské figurky z éry 90. let

SLAYER mají nové sběratelské figurky z éry 90. let

KnuckleBonz, výrobce sběratelské hudební série Rock Iconz, oznámil novou limitovanou edici figurek Kerryho Kinga, Toma Araya a Jeffa Hannemana ze SLAYER.

Figurky jsou oficiálně licencované. Každá z nich je ručně odlita a na podstavci je označena jedinečným číslem a certifikátem pravosti. Vyrobeno a prodáno bude pouze 3000 kusů. Pokud si figurku koupíte, přijít by vám měla na jaře příštího roku. Předobjednávat můžete na www.knucklebonz.com.

„Když začneme navrhovat nový set figurek, dáme kapele echo ohledně našich nápadů a éře, do které chceme figurky zasadit. Tentokrát jsme chtěli jít dál do minulosti, minule jsme je zobrazili v modernější éře, ale když s nimi stále hrál Jeff. Nové figurky jsme zasadili do poloviny 90. let. SLAYER už dál do minulosti zacházet nechtěli,“ vyjádřili se k novince KnuckleBonz. Součástí setu není tehdejší bubeník Dave Lombardo. Podle výrobce si sestavu zvolila kapela, která má vždy poslední slovo, pokud se jedná o oficiálně licencovaný produkt.

SLAYER na Sparkshopu

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
29.11. CRIMSON MARATHON
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace