Nový Spark
venku od 2. dubna
SLAYER se vrací! Jako fakt?

SLAYER se vrací! Jako fakt?

Jen pár dní poté, co kytarista Kerry King začal propagovat debutové album své nové sestavy nesoucí jeho jméno, přichází zpráva o tom, že na koncertní pódia se vracejí samotní SLAYER! Kapela ve složení, v němž se před pěti lety loučila – tedy s Tomem Arayou, Garym Holtem a Paulem Bostaphem –, má naplánované dva festivalové sety v Chicagu a Louisville.

„Nic se nevyrovná těm devadesáti minutám, kdy stojíme na pódiu a sdílíme s našimi fanoušky onu intenzivní energii. A upřímně, chybělo nám to,“ říká k nečekanému návratu Tom Araya, o němž se všeobecně mluvilo jako o tom, který konec SLAYER inicioval v prvé řadě.

SLAYER na Sparkshopu

Sám Kerry King v nedávném rozhovoru pro magazín Rolling Stone uvedl, že od rozchodu v roce 2019 s Arayou nemluvil a nevyměnili si prý ani jedinou textovou zprávu. Společný koncert v budoucnu však nevyloučil. „Jsem si celkem jistý, že na další turné už jako SLAYER nevyjedeme, ale zahrát si koncert? To si představit dokážu. Jestli takovou příležitost vyhledávám? Ne. Chystám se rozjet vlastní kariéru, ale jestli k tomu dojde, tak budiž. V příštích minimálně deseti letech se však chci věnovat hlavně své sólové kapele,“ vyjádřil s k otázce reunionu Kerry King.

Tak uvidíme, zda zůstane u pouhých dvou koncertů, nebo zda přibydou další. Každopádně počin „From Hell I Rise“ vyjde pod hlavičkou KERRY KING 17. května.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace