Nový Spark
venku od 1. prosince
SLIPKNOT by letos mohli vydat patnáct let archivované album

SLIPKNOT by letos mohli vydat patnáct let archivované album

Jsou tomu čtyři měsíce, co SLIPKNOT vydali aktuální album „The End, So Far“, kapelník Shawn Crahan by však rád fanoušky v dohledné budoucnosti potěšil dalším počinem.

V rozhovoru pro magazín Upset promluvil o už dříve diskutovaném materiálu, který kapela nahrála během příprav desky „All Hope Is Gone“ (2008) a následně založila do archivu. Spatřit světlo světa by prý mohl ještě letos, i s ohledem na to, že SLIPKNOT v dubnu vyprší stávající vydavatelský kontrakt.

SLIPKNOT na Sparkshopu

Psychedelicky laděná kolekce má pracovní název „Look Outside Your Window“ a sestává se z jedenácti dosud neslyšených skladeb, kompletně nahraných, smíchaných i zmasterovaných.

„Je to úžasné dílo. Nikde jinde takto Coreyho Taylora neuslyšíte zpívat. Hudba i slova… Je to jedna z nejlepších věcí, jakou jsem kdy v životě udělal,“ rozplývá se Crahan. „Chceme však, aby se tomu albu dostalo náležité pozornosti. Je to dílo Boží a fanoušci si to zaslouží. Zatím tedy žádný konkrétní plán nemáme, ale v dubnu jsme bez vydavatelství a dokážu si představit, že nebude dlouho trvat a jak nám vyprší smlouva, tak ho vydáme. Ty skladby jsou připravené. Vyplatí se počkat si.“

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace