Nový Spark
venku od 1. března
SLIPKNOT by letos mohli vydat patnáct let archivované album

SLIPKNOT by letos mohli vydat patnáct let archivované album

Jsou tomu čtyři měsíce, co SLIPKNOT vydali aktuální album „The End, So Far“, kapelník Shawn Crahan by však rád fanoušky v dohledné budoucnosti potěšil dalším počinem.

V rozhovoru pro magazín Upset promluvil o už dříve diskutovaném materiálu, který kapela nahrála během příprav desky „All Hope Is Gone“ (2008) a následně založila do archivu. Spatřit světlo světa by prý mohl ještě letos, i s ohledem na to, že SLIPKNOT v dubnu vyprší stávající vydavatelský kontrakt.

SLIPKNOT na Sparkshopu

Psychedelicky laděná kolekce má pracovní název „Look Outside Your Window“ a sestává se z jedenácti dosud neslyšených skladeb, kompletně nahraných, smíchaných i zmasterovaných.

„Je to úžasné dílo. Nikde jinde takto Coreyho Taylora neuslyšíte zpívat. Hudba i slova… Je to jedna z nejlepších věcí, jakou jsem kdy v životě udělal,“ rozplývá se Crahan. „Chceme však, aby se tomu albu dostalo náležité pozornosti. Je to dílo Boží a fanoušci si to zaslouží. Zatím tedy žádný konkrétní plán nemáme, ale v dubnu jsme bez vydavatelství a dokážu si představit, že nebude dlouho trvat a jak nám vyprší smlouva, tak ho vydáme. Ty skladby jsou připravené. Vyplatí se počkat si.“

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
10.05. SABATON
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace