Nový Spark
venku od 1. března
Slovenští SIGNUM REGIS sklízejí s albem „Undivided“ velké úspěchy. Podívejte se na nový klip!

Slovenští SIGNUM REGIS sklízejí s albem „Undivided“ velké úspěchy. Podívejte se na nový klip!

Slovenská powermetalová senzace SIGNUM REGIS představuje videoklip ke skladbě „Servants of the Fallen One“. Upozorňují tak na svoje nedávno vydané a kritiky oceňované album „Undivided“.

V písni můžete slyšet sólo hostujícího Jimiho Cimbaly z NO CONTROL. „Skladba ‚Servants of the Fallen One‘ byla na album napsána a přidána jako úplně poslední, v podstatě jen pro jistotu, aby tam bylo dostatek písní s hitovým potencionálem. Vypadá to, že toto rozhodnutí bylo správné, protože fanoušci skladbu považují za jednu z nejchytlavějších na albu,“ říká o novince baskytarista Ronnie.

Album „Undivided“ vyšlo na CD, digitálně i v limitovaných vinylových edicích 17. listopadu 2023 prostřednictvím Ulterium Records. Produkci i mix měl na starosti Jacob Hansen (EVERGREY, VOLBEAT, KAMELOT). Ve francouzském magazínu Rock Hard se nahrávka stala albem měsíce. „Undivided“ seženete na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace