Nový Spark
venku od 1. prosince
Sluchátka na každodenní nošení? 5 důvodů, proč jsou nové Galaxy Buds FE jasnou volbou

Sluchátka na každodenní nošení? 5 důvodů, proč jsou nové Galaxy Buds FE jasnou volbou

Telefon, peněženka, klíče, je to všechno? Nezapomeňme na sluchátka! Ta se stala jedním z předmětů, které nám zkrátka po ruce nesmějí chybět. Ať už chceme poslouchat hudbu ráno v autobuse nebo vyřizovat četné hovory, správný výběr sluchátek pomůže nejen pracovat efektivněji, ale také skutečně relaxovat, kdykoliv máme tu možnost.

Jaká ale vybrat, aby se přizpůsobila našemu životnímu stylu a abychom je mohli využít kdykoliv a k čemukoliv? Samsung zkraje října představil nové Galaxy Buds FE splňující hned pět parametrů, které u sluchátek na každodenní nošení zkrátka nesmějí chybět.

Čistý a bohatý zvuk, který si upravíte přesně podle sebe
A začneme hned tím nejdůležitějším. Ať už sluchátka využíváte v průběhu dne k čemukoliv, perfektní zvuk oceníte vždycky. Galaxy Buds FE se můžou pyšnit prémiovou kvalitou zvuku i impozantní hloubkou basů. Díky promyšlenému jednopásmovému reproduktoru si tak vychutnáte veškeré tóny a každý styl hudby si užijete naplno. V aplikaci Galaxy Wearable navíc najdete ekvalizér, s jehož pomocí si můžete nastavit zvukový výstup tak, aby odpovídal vašemu vkusu.

Pohodlné po celý den
Probouzíte se a usínáte s hudbou? Nový model Galaxy Buds z rodiny FE vás překvapí svým ergonomickým designem, který se dokonale přizpůsobí vašim uším. Na výběr máte ze tří ušních adaptérů a dvou velikostí, takže se hodí opravdu pro každého. Díky extrémně dlouhé výdrži své baterie vás navíc sluchátka ani přes celodenní nošení nezklamou. Zvládnou až 8,5 hodiny přehrávání, v kombinaci s pouzdrem potom i neuvěřitelných 30 hodin.

Pouze to, co potřebujete slyšet
Mějte jistotu, že se maximálně soustředíte na hudbu, hovor, seriál nebo video. I když je kolem vás rušno, s režimem aktivního potlačení šumu můžete vypnout nepříjemné zvuky okolí a naplno se věnovat tomu, co zajímá vás. Kromě toho sluchátka nabízejí další dva režimy okolního zvuku. Pouhým dotykem a podržením povrchu sluchátek přejdete do režimu vypnutí nebo okolní zvuk, díky němuž dobře uslyšíte, co se děje kolem, i bez sundání sluchátek.

Nejen na hudbu, ale i na telefonování
Posloucháte oblíbené písničky a někdo vám volá? Nesundávejte sluchátka, abyste se s volajícím dobře slyšeli. Galaxy Buds FE se skvěle hodí i k telefonování. Jsou totiž vybavená třemi mikrofony, které zaručují až 3x efektivnější přenos hlasu s využitím hlavního, vedlejšího a vnitřního mikrofonu. V kombinaci s chytrým algoritmem potlačení hluku můžete mít jistotu, že druhá strana uslyší jen váš hlas, a to bez vedlejších šumů a ruchů.

Už žádná ztracená sluchátka
Sluchátka s kabely už jsou minulostí, a zatímco bezdrátová sluchátka nabízejí široké množství výhod, každý jistě zná jednu jejich velkou nevýhodu. Snadněji se ztrácejí. Právě proto však Samsung umožňuje uživatelům kdykoliv zjistit jejich přesnou polohu. Pokud se navíc od sluchátek začnete vzdalovat, systém vás na to ihned upozorní, a vy se tak pro ně můžete včas vrátit. Pokud zařízení ale přece jen někdo najde dřív, zobrazí se na chytrém telefonu nálezce zpráva s vašimi kontaktními údaji spolu s informací, že sluchátka postrádáte.

Nový model Galaxy Buds FE je tak ideální volbou, pokud hledáte sluchátka ke každodennímu nošení. Nejenže nabízejí špičkový zvuk, ale také skvěle tlumí okolní hluk a díky svému ergonomickému provedení vyhovují širokému okruhu uživatelů. Dostupné jsou v České republice na e-shopu Samsung.cz a partnerů Samsungu ve dvou klasických odstínech, grafitové a bílé, a to za doporučenou maloobchodní cenu 2 690 Kč.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
29.11. CRIMSON MARATHON
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace