Nový Spark
venku od 2. října
Smrt kytaristy ALL THAT REMAINS po půl roce stále nejasná

Smrt kytaristy ALL THAT REMAINS po půl roce stále nejasná

Před více než šesti měsíci zemřel za dosud nevyjasněných okolností kytarista ALL THAT REMAINS, Oli Herbert. Herbert změnil krátce před smrtí závěť, která přisuzuje jeho veškerý majetek jeho ženě Elizabeth.

Oli Herbert byl nalezen 16. října u jezera na svém pozemku v Stafford Springs v americkém státě Connecticut. Jeho žena Elizabeth nahlásila jeho zmizení, aby jej policie našla hlavou dolů v mělké vodě.

Dle svého právního zástupce, Elizabeth Herbert plně spolupracovala s policií a nechala ji prohledat dům. Stín pochybností však vrhá narychlo změněná závěť čtyřiačtyřicetiletého Oliho ve prospěch své manželky. Závět výslovně zmiňuje Oliho sestru, Cynthii Herbert, která nemá dostat nic z jeho majetku.

Zpěvák ALL THAT REMAINS, Phil Labonte, se v minulosti několikrát nelichotivě vyjádřil na adresu Elizabeth a nazval ji „lidským odpadem“. Oliho se několikráte pokoušel přemluvit k rozvodu. Spolu s Olim ALL THAT REMAINS zakládal v roce 1998.

Connecticutská policie případ nadále vyšetřuje.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace