Nový Spark
venku od 1. března
Smrt kytaristy ALL THAT REMAINS po půl roce stále nejasná

Smrt kytaristy ALL THAT REMAINS po půl roce stále nejasná

Před více než šesti měsíci zemřel za dosud nevyjasněných okolností kytarista ALL THAT REMAINS, Oli Herbert. Herbert změnil krátce před smrtí závěť, která přisuzuje jeho veškerý majetek jeho ženě Elizabeth.

Oli Herbert byl nalezen 16. října u jezera na svém pozemku v Stafford Springs v americkém státě Connecticut. Jeho žena Elizabeth nahlásila jeho zmizení, aby jej policie našla hlavou dolů v mělké vodě.

Dle svého právního zástupce, Elizabeth Herbert plně spolupracovala s policií a nechala ji prohledat dům. Stín pochybností však vrhá narychlo změněná závěť čtyřiačtyřicetiletého Oliho ve prospěch své manželky. Závět výslovně zmiňuje Oliho sestru, Cynthii Herbert, která nemá dostat nic z jeho majetku.

Zpěvák ALL THAT REMAINS, Phil Labonte, se v minulosti několikrát nelichotivě vyjádřil na adresu Elizabeth a nazval ji „lidským odpadem“. Oliho se několikráte pokoušel přemluvit k rozvodu. Spolu s Olim ALL THAT REMAINS zakládal v roce 1998.

Connecticutská policie případ nadále vyšetřuje.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
05.05. HELLOWEEN
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace