Nový Spark
venku od 2. ledna
SOILWORK vypustili epickou 16minutovou skladbu

SOILWORK vypustili epickou 16minutovou skladbu

První prosincový pátek vydali švédští metaloví matadoři SOILWORK nové EP „A Whisp Of The Atlantic“ a současně stejnojmenný singl. Šestnáctiminutový opus je dost možná nejpropracovanějším a nejprogresivnějším dílem, které kdy stvořili.

EP „A Whisp of The Atlantic“ je složené ze skladeb, které kapela vydávala samostatně od loňského léta až dosud, přičemž titulní píseň je z celého kvintetu poslední zveřejněnou.

Po tematické stránce skladba nakládá s tématem odcizení. „Celá skladba s videoklipem nabízí poněkud odlišný pohled na Maslowovu hierarchii potřeb. Jde o uvědomění, že na této zemi existujeme všichni společně a musíme najít něco více obsažného než náboženství, abychom to společně zvládli. Protože nakonec jsme tu všichni jen cizinci, po genetické stránce lovci a sběrači, kteří se snaží zapadnout do světa, který jsme vytvořili, ale který zároveň nebyl vytvořen pro nás,“ vysvětluje poselství písně kytarista David Andersson.

Tacklist A Whisp Of The Atlantic

1 A Whisp Of The Atlantic
2 Feverish
3 Desperado
4 Death Diviner
5 The Nothingness And The Devil

Nový Spark
venku od 2. ledna
Kalendář akcí
27.01. HARAKIRI FOR THE SKY, SCHAMMASCH, GROZA
28.01. ARAKAIN - 40 let
28.01. KATATONIA + SOLSTAFIR, SOM
28.01. THE AMITY AFFLICTION
29.01. KARNIVOOL + THE OCEAN COLLECTIVE
30.01. REVOCATION, GOATWHORE, ALLUVIAL, CREEPING DEATH
31.01. ACCEPT
04.02. ICE NINE KILLS
07.02. BRING ME THE HORIZON, A DAY TO REMEMBER, POORSTACY
07.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace