Nový Spark
venku od 1. června
SOILWORK vypustili epickou 16minutovou skladbu

SOILWORK vypustili epickou 16minutovou skladbu

První prosincový pátek vydali švédští metaloví matadoři SOILWORK nové EP „A Whisp Of The Atlantic“ a současně stejnojmenný singl. Šestnáctiminutový opus je dost možná nejpropracovanějším a nejprogresivnějším dílem, které kdy stvořili.

EP „A Whisp of The Atlantic“ je složené ze skladeb, které kapela vydávala samostatně od loňského léta až dosud, přičemž titulní píseň je z celého kvintetu poslední zveřejněnou.

Po tematické stránce skladba nakládá s tématem odcizení. „Celá skladba s videoklipem nabízí poněkud odlišný pohled na Maslowovu hierarchii potřeb. Jde o uvědomění, že na této zemi existujeme všichni společně a musíme najít něco více obsažného než náboženství, abychom to společně zvládli. Protože nakonec jsme tu všichni jen cizinci, po genetické stránce lovci a sběrači, kteří se snaží zapadnout do světa, který jsme vytvořili, ale který zároveň nebyl vytvořen pro nás,“ vysvětluje poselství písně kytarista David Andersson.

Tacklist A Whisp Of The Atlantic

1 A Whisp Of The Atlantic
2 Feverish
3 Desperado
4 Death Diviner
5 The Nothingness And The Devil

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace