Nový Spark
venku od 1. července
SÓLSTAFIR předesílají nové album agonickou sypanicí

SÓLSTAFIR předesílají nové album agonickou sypanicí

Islandští metaloví prominenti SÓLSTAFIR po letech strávených u Season of Mist přešli k vydavatelství Century Media a v dohledné budoucnosti u něj vydají nové album. Zatím k zviditelnění nového obchodního partnerství zveřejňují skladbu „Hin Helga Kvöl“.

Jak uvádí frontman Aðalbjörn Tryggvason, skladba, jejíž název je přeložitelný jako „Svatá agonie“, pojednává o umírání. „Je o uvědomění si, že dřív než později zemřete, a o vědomém pozorování konce vlastního světa. Je to osobní pojetí Ragnaröku – neboli Armagedonu. Co se stane potom? Znovuzrodíme se, nebo se staneme jen potravou pro červy,“ zamýšlí se Aðalbjörn.

SÓLSTAFIR na Sparkshopu

Kdy nové album vyjde nebo jak se bude jmenovat, se zatím neví, každopádně mělo by se tak stát ještě před startem jejich podzimního turné Nordic Descent, jehož první zastávka je naplánována na 13. listopadu. SÓLSTAFIR na něm budou doprovázet ORANSSI PAZUZU a část koncertů si mezi sebe rozdělí HAMFERÐ a HELGA.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace