Nový Spark
venku od 3. dubna
SONATA ARCTICA jako za starých časů? Liimatainen a Kakko opět spolu!

SONATA ARCTICA jako za starých časů? Liimatainen a Kakko opět spolu!

Bývalý kytarista SONATY ARCTIKY Jani Liimatainen vydá 6. května nové sólové album „My Father´s Son“. Jako jeden z hostů se na něm objeví i bývalý kolega ze Sonaty, zpěvák Tony Kakko, přičemž jejich společná skladba „All Dreams Are Born To Die“ je první, která je z materiálu k poslechu!

Liimatainen pro svou novinku připravil celkem deset skladeb, v nichž se objeví celkem sedm hostujících zpěváků, vesměs starých známých. Vedle Tonyho Kakko taky Timo Kotipelto ze STRATOVARIUS, s nímž Liimatainena pojí dlouhodobé kolegiální pouto (vč. CAIN´S OFFERING), bývalá zpěvačka NIGHTWISH Anette Olzon, s níž udělal pro změnu projekt THE DARK ELEMENT, ale dále pak taky Björn Strid (SOILWORK, THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA) nebo Pekka Heino z BROTHER FIRETRIBE. V jedné ze skladeb si Liimatainen zazpíval sám.

Pokud jde o doprovodné instrumenty, ty obstarala dvojice borců ze STRATOVARIUS Rolf Pilve (bicí) a Jens Johansson (klávesy) a baskytarista Jonas Kuhlberg.

SONATA ARCTICA na Sparkshopu

Nový Spark
venku od 3. dubna
Kalendář akcí
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
19.04. DUST BOLT, ACCUSSER
20.04. DUST BOLT, ACCUSSER
21.04. RHAPSODY OF FIRE
21.04. DUST BOLT, ACCUSSER
22.04. DUST BOLT, ACCUSSER
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace