Nový Spark
venku od 1. června
SONATA ARCTICA jako za starých časů? Liimatainen a Kakko opět spolu!

SONATA ARCTICA jako za starých časů? Liimatainen a Kakko opět spolu!

Bývalý kytarista SONATY ARCTIKY Jani Liimatainen vydá 6. května nové sólové album „My Father´s Son“. Jako jeden z hostů se na něm objeví i bývalý kolega ze Sonaty, zpěvák Tony Kakko, přičemž jejich společná skladba „All Dreams Are Born To Die“ je první, která je z materiálu k poslechu!

Liimatainen pro svou novinku připravil celkem deset skladeb, v nichž se objeví celkem sedm hostujících zpěváků, vesměs starých známých. Vedle Tonyho Kakko taky Timo Kotipelto ze STRATOVARIUS, s nímž Liimatainena pojí dlouhodobé kolegiální pouto (vč. CAIN´S OFFERING), bývalá zpěvačka NIGHTWISH Anette Olzon, s níž udělal pro změnu projekt THE DARK ELEMENT, ale dále pak taky Björn Strid (SOILWORK, THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA) nebo Pekka Heino z BROTHER FIRETRIBE. V jedné ze skladeb si Liimatainen zazpíval sám.

Pokud jde o doprovodné instrumenty, ty obstarala dvojice borců ze STRATOVARIUS Rolf Pilve (bicí) a Jens Johansson (klávesy) a baskytarista Jonas Kuhlberg.

SONATA ARCTICA na Sparkshopu

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
30.06. HELLOWEEN, HAMMERFALL
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace