Nový Spark
venku od 1. dubna
SONS OF APOLLO: I na dálku lze stvořit velké dílo

SONS OF APOLLO: I na dálku lze stvořit velké dílo

Nové album kapely plné rockových bardů „MMXX“ vznikalo na různých místech USA. Elektronické spojení na trase Nashville-Los Angeles pak zajistilo výsledný pozoruhodný zvuk.

„Pravdou je, že jako poměrně nová kapela nemáme zas takové množství finančních prostředků, abychom si mohli dovolit neustálé přelety mezi jednotlivými státy, ubytování v hotelech, drahá jídla a další takové věci, což se dotýká i způsobu naší práce. Většinu svých basových partů jsem proto nahrál sám, bez přítomnosti kapely v Nashvillu, kde ze SONS OF APOLLO bydlím jako jediný. Oni nahrávali v Los Angeles a výsledek mi poslali elektronicky,“ říká basák Billy Sheehan, rozhovor s ním o nové desce SONS OF APOLLO najdete v aktuálním únorovém Sparku na stranách 70-72.

SONS OF APOLLO se po týdnu prodeje alba „MMXX“ dostali na velmi lichotivé příčky žebříčků. V Německu jim patří jedenáctá pozice, ve Velké Británii mezi rockovými alby druhá, ve Finsku obsadili mezi fyzickými nosiči příčku druhou a ve Švédsku třetí. V prestižním domovském Billboardu drží patnáctou pozici.


Nový Spark
venku od 1. dubna
Kalendář akcí
16.04. 1914
18.04. IGORR, AUTHOR & PUNISHER, OTTO VON SCHIRACH
20.04. VAN DER GRAAF GENERATOR
25.04. JOE LYNN TURNER
01.05. MAGNUM
02.05. VISIONS OF ATLANTIS, EDENBRIDGE, SCARLET AURA, LEECHER
03.05. RED
05.05. YES
06.05. JOE SATRIANI
07.05. DOOL
A co FAKKER!?