Nový Spark
venku od 3. ledna
SONS OF APOLLO: I na dálku lze stvořit velké dílo

SONS OF APOLLO: I na dálku lze stvořit velké dílo

Nové album kapely plné rockových bardů „MMXX“ vznikalo na různých místech USA. Elektronické spojení na trase Nashville-Los Angeles pak zajistilo výsledný pozoruhodný zvuk.

„Pravdou je, že jako poměrně nová kapela nemáme zas takové množství finančních prostředků, abychom si mohli dovolit neustálé přelety mezi jednotlivými státy, ubytování v hotelech, drahá jídla a další takové věci, což se dotýká i způsobu naší práce. Většinu svých basových partů jsem proto nahrál sám, bez přítomnosti kapely v Nashvillu, kde ze SONS OF APOLLO bydlím jako jediný. Oni nahrávali v Los Angeles a výsledek mi poslali elektronicky,“ říká basák Billy Sheehan, rozhovor s ním o nové desce SONS OF APOLLO najdete v aktuálním únorovém Sparku na stranách 70-72.

SONS OF APOLLO se po týdnu prodeje alba „MMXX“ dostali na velmi lichotivé příčky žebříčků. V Německu jim patří jedenáctá pozice, ve Velké Británii mezi rockovými alby druhá, ve Finsku obsadili mezi fyzickými nosiči příčku druhou a ve Švédsku třetí. V prestižním domovském Billboardu drží patnáctou pozici.


Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace