Nový Spark
venku od 1. prosince
SOUNDGARDEN můžou vydat poslední skladby Chrise Cornella

SOUNDGARDEN můžou vydat poslední skladby Chrise Cornella

SOUNDGARDEN a vdova po Chrisi Cornellovi, Vicky, uzavřeli mimo soudní dohodu týkající se vydání skladeb, na nichž muzikanti pracovali ještě před zpěvákovou předčasnou smrtí v květnu 2017. Těžit by z toho měli hlavně fanoušci.

SOUNDGARDEN na Sparkshopu

„Toto usmíření představuje nové partnerství mezi oběma stranami, které umožní fanouškům SOUNDGARDEN po celém světě slyšet poslední písně, na kterých kapela a Chris pracovali. Obě strany se spojily a spojují, aby podpořily, uctily a navázaly na neuvěřitelný odkaz SOUNDGARDEN a také na Chrisovu nesmazatelnou stopu v hudební historii coby jednoho z největších skladatelů a zpěváků všech dob,“ stojí ve zprávě zveřejněné na sociálních sítích SOUNDGARDEN, respektive Chrise Cornella.

Ty byly před necelými dvěma roky po obdobné dohodě předány do správy právě kapely a šlo tak o první krok v urovnání pře, kterou od konce roku 2019 řešily soudy.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
07.12. PRODIGY
08.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
08.12. HARLEJ
09.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
09.12. HARLEJ
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace