Nový Spark
venku od 1. června
SOUNDGARDEN můžou vydat poslední skladby Chrise Cornella

SOUNDGARDEN můžou vydat poslední skladby Chrise Cornella

SOUNDGARDEN a vdova po Chrisi Cornellovi, Vicky, uzavřeli mimo soudní dohodu týkající se vydání skladeb, na nichž muzikanti pracovali ještě před zpěvákovou předčasnou smrtí v květnu 2017. Těžit by z toho měli hlavně fanoušci.

SOUNDGARDEN na Sparkshopu

„Toto usmíření představuje nové partnerství mezi oběma stranami, které umožní fanouškům SOUNDGARDEN po celém světě slyšet poslední písně, na kterých kapela a Chris pracovali. Obě strany se spojily a spojují, aby podpořily, uctily a navázaly na neuvěřitelný odkaz SOUNDGARDEN a také na Chrisovu nesmazatelnou stopu v hudební historii coby jednoho z největších skladatelů a zpěváků všech dob,“ stojí ve zprávě zveřejněné na sociálních sítích SOUNDGARDEN, respektive Chrise Cornella.

Ty byly před necelými dvěma roky po obdobné dohodě předány do správy právě kapely a šlo tak o první krok v urovnání pře, kterou od konce roku 2019 řešily soudy.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace