Nový Spark
venku od 1. září
SOUTĚŽ: Vyhrajte 2 lístky na Rock for People Hope

SOUTĚŽ: Vyhrajte 2 lístky na Rock for People Hope

Už tento víkend proběhne na třech pódiích v královéhradeckém Festivalparku Rock for People Hope. Na webu Sparku teď můžete soutěžit o dvě vstupenky.

Ve dnech 13. - 14. srpna se na Rock for People Hope můžete těšit např. na švédskou rockovou legendu THE HIVES, italský objev roku a vítěz Eurovision Song Contest MÅNESKIN, Švédy MANDO DIAO, texaskou dvojku MISSIO nebo holandské rockery DE STAAT.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Jak se jmenuje poslední dlouhohrající album THE HIVES, jež vyšlo v roce 2012?

Správné odpovědi posílejte do půlnoci 10.8. na email: soutez@spark-rockmagazine.cz Do předmětu uveďte „ROCK FOR PEOPLE HOPE“ a do těla emailu celé své jméno.

Dorazí post-hardcorová formace Imminence, německá indie rocková pětka LEONIDEN, marseillský metalcore LANDMVRKS a australské elektro-industriální duo SKYND. Z Francie přijedou také rockeři HALFLIVES, z Německa se do Festivalparku chystají metalcorové projekty GHØSTKID a VENUES. Rock for People Hope dále přivítá německý metalcore ANNISOKAY, chytlavé rockové trio PABST nebo švýcarské hudebnice IKAN HYU, označující svůj pestrý styl za elastic plastic power gangster future space pop. Z české scény se představí indie rockeři I LOVE YOU HONEY BUNNY, rock’n’roll v podání DEAF HEART, elektro-pop Domi, na scénu navrátivší se EVELYNNE, post-hardcore BRANDO’S EYES, rapper Redzed, zpěvačka a rapperka Annabelle, kytarovka WYFE, garage rock CIGARETTE SYNDROME, indie rockeři THE SILVER SPOONS, post hardcorovou scénu budou reprezentovat THE TRUTH IS OUT THERE a LIGHTHOUSE KEEPER.

Dvoudenní vstupenky zakoupíte v prodejní síti GoOut za 1490 Kč, držitelům je garantováno 100% vrácení vstupného v případě zrušení akce.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace