Nový Spark
venku od 1. července
SOUTĚŽ: Vyhrajte 2 lístky na Rock for People Hope

SOUTĚŽ: Vyhrajte 2 lístky na Rock for People Hope

Už tento víkend proběhne na třech pódiích v královéhradeckém Festivalparku Rock for People Hope. Na webu Sparku teď můžete soutěžit o dvě vstupenky.

Ve dnech 13. - 14. srpna se na Rock for People Hope můžete těšit např. na švédskou rockovou legendu THE HIVES, italský objev roku a vítěz Eurovision Song Contest MÅNESKIN, Švédy MANDO DIAO, texaskou dvojku MISSIO nebo holandské rockery DE STAAT.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Jak se jmenuje poslední dlouhohrající album THE HIVES, jež vyšlo v roce 2012?

Správné odpovědi posílejte do půlnoci 10.8. na email: soutez@spark-rockmagazine.cz Do předmětu uveďte „ROCK FOR PEOPLE HOPE“ a do těla emailu celé své jméno.

Dorazí post-hardcorová formace Imminence, německá indie rocková pětka LEONIDEN, marseillský metalcore LANDMVRKS a australské elektro-industriální duo SKYND. Z Francie přijedou také rockeři HALFLIVES, z Německa se do Festivalparku chystají metalcorové projekty GHØSTKID a VENUES. Rock for People Hope dále přivítá německý metalcore ANNISOKAY, chytlavé rockové trio PABST nebo švýcarské hudebnice IKAN HYU, označující svůj pestrý styl za elastic plastic power gangster future space pop. Z české scény se představí indie rockeři I LOVE YOU HONEY BUNNY, rock’n’roll v podání DEAF HEART, elektro-pop Domi, na scénu navrátivší se EVELYNNE, post-hardcore BRANDO’S EYES, rapper Redzed, zpěvačka a rapperka Annabelle, kytarovka WYFE, garage rock CIGARETTE SYNDROME, indie rockeři THE SILVER SPOONS, post hardcorovou scénu budou reprezentovat THE TRUTH IS OUT THERE a LIGHTHOUSE KEEPER.

Dvoudenní vstupenky zakoupíte v prodejní síti GoOut za 1490 Kč, držitelům je garantováno 100% vrácení vstupného v případě zrušení akce.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
21.07. AC/DC
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
29.07. SCORPIONS
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace