Nový Spark
venku od 1. září
Soutěžte o lístky na koncert ALICE v původní sestavě

Soutěžte o lístky na koncert ALICE v původní sestavě

ALICE letos slaví 30 let od vydání své prvotiny „Yeah!“ Při této příležitosti vystoupí 31. července v původní sestavě včetně Dana Bárty do potštejnského Pivovaru Clock. Soutěžte u nás o 2x2 lístky.

„Slepej Mladej Mrtvej“, „Ráj se mnou nehledej“ nebo „Klidná“. To jsou písně, které 31. července zazní v autentickém prostředí řemeslného Pivovaru Clock. Původem plzeňská skupina bude k vidění a slyšení ve svém nejslavnějším složení Dan Bárta – zpěv, Lumír Václavík – sólová kytara, Martin Střeska – kytara, Zdeny Podskalský – baskytara a Jiří Mikeš Milý – bicí.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Kdo produkoval debutové album ALICE „Yeah!“?

Správné odpovědi posílejte do půlnoci 25.7. na email: soutez@spark-rockmagazine.cz Do předmětu uveďte "ALICE" a do těla emailu celé své jméno.

Před ALICÍ zahrají rock'n'rolloví THE COMPLICATION. Na čepu budete moct ochutnat několik druhů piv Clock od světlého výčepního 10° Hektora přes různé pale ale a také i nějaký ten speciál.

Předprodej vstupenek na portálu GoOut. Vstupenky seženete i na místě.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace