Nový Spark
venku od 1. června
Spark Fresh Blood 2015 představuje: GRACEFUL + HANNIBAL LECTER

Spark Fresh Blood 2015 představuje: GRACEFUL + HANNIBAL LECTER

Spark Fresh Blood 2015 zná od 1. července 30 semifinalistů. Z této třicítky porotci dále do 1. srpna vyberou osm skupin, které se v průběhu listopadu představí na koncertech Spark Fresh Blood. Celkem se uskuteční čtyři koncerty, z nichž na každém vystoupí tři kapely. Z toho vyplývá, že teď přichází chvíle taky pro vás fanoušky – čtenáře, abyste do výběru semifinálového tuctu zasáhli svými hlasy.

V průběhu letních prázdnin vám semifinálovou třicítku postupně krátce představíme. Tak tedy:

13) GRACEFUL


Spark Fresh Blood 2015 to není jen zápolení kapel v rámci metalu. Do semifinálové třicítky se probojovali i zástupci těžkého hard rocku. V tomto případě formace GRACEFUL až z Košic. Kapela má soutěživého ducha, vždyť za mikrofonem má Tomiho Sučika, chlapíka, který se v uplynulých letech dostal do finálových výběrů talentových klání Superstar a Hlas Česko-Slovenska. Na kontě zatím mají GRACEFUL jediné album „One Day Before Tomorrow“ nabité rockovými skladbami s anglickými texty od jemnějších balad až po tvrdší kousky.


http://bandzone.cz/graceful


14) HANNIBAL LECTER


O HANNIBAL LECTER jste už pravděpodobně v minulosti slyšeli. Kapela funguje už od konce devadesátých let a za tu dobu se objevila na celé řadě tuzemských festivalů, včetně zimní edice Masters of Rock. Cizí jí není ani televize nebo rádia. Poté, co si před čtyřmi lety prošli menší personální krizí, vydali chlapi v roce 2013 své zatím poslední album „Avenue to Emptiness“ dokazující, že HANNIBAL LECTER jen tak něco nepoloží. Jak si povedou ve Spark Fresh Blood 2015?


http://bandzone.cz/hanniballecter


Fanouškovské hlasování funguje jednoduše:


1) stáhněte si aplikaci KluBBy a nainstalujte
2) přihlašte se prostřednictvím svého Bandzone či Facebook účtu
3) klikněte na symbol lupy („hledat“), záložku „Kapely“ a najděte své favority
4) dejte jim hlas zaškrtnutím pole „Dávám hlas ve Spark Fresh Blood“

Fanouškovské hlasování bude probíhat celé letní prázdniny, 1. září vyhlásíme další čtyři finalisty vybrané právě na základě fanouškovského hlasování v aplikaci KluBBy.

Navíc, díky aplikaci KluBBy budete mít přehled o všech klubových i festivalových akcích ve vašem okolí a tak vám neunikne žádný koncert vašich favoritů!

Aplikace KluBBy pro „jablíčkáře“: https://itunes.apple.com/cz/app/klubby/id598574937
Aplikace KluBBy pro Androidy: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.mfcc.klubby.android

Kompletní přehled 30 semifinalistů najdete zde

Pravidla Spark Fresh Blood 2015 najdete zde

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace