Nový Spark
venku od 1. září
Spark Fresh Blood 2016 představuje: CRUADALACH + DEATHWARD

Spark Fresh Blood 2016 představuje: CRUADALACH + DEATHWARD

Spark Fresh Blood 2016 zná od 1. července 30 semifinalistů. Z této třicítky porotci dále do 1. srpna vyberou osm skupin, které se v průběhu listopadu představí na koncertech Spark Fresh Blood. Celkem se uskuteční čtyři koncerty, z nichž na každém vystoupí tři kapely. Z toho vyplývá, že teď přichází chvíle taky pro vás fanoušky – čtenáře, abyste do výběru semifinálového tuctu zasáhli svými hlasy.

V průběhu letních prázdnin vám semifinálovou třicítku postupně krátce představíme. Tak tedy:

09) CRUADALACH


Je snad někdo, kdo ještě neslyšel o CRUADALACH? Tahle početná formace je v současnosti spolu se SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY nejvýraznějším domácím zástupcem žánru, který jsme si zvykli označovat jako folk metal, činí se však i za hranicemi. Od loňska pánové a dámy propagují album „Rebel Against Me“, ať už formou samostatných koncertů, festivalových vystoupení nebo nejrůznějších benefic. CRUADALACH totiž, pokud se zrovna neveselí se Zlatovláskou, zpívají o „stuff that matters“, pokud to nevíte… za což zasluhují palec hore a účast v semifinálové třicítce Spark Fresh Blood 2016.


http://bandzone.cz/cruadalach


10) DEATHWARD


Navzdory názvu, který může asociovat smrtící kov, máme v případě turnovských DEATHWARD co do činění s nadšenci do symfonických aranží a nejrůznějších orchestrací. Ačkoliv, ani o drsné pasáže v jejich tvorbě není nouze. Kapela si postupně buduje jméno na domácí scéně od roku 2012 a jelikož nezanedbává ani pódiovou prezentaci – jejíž součástí jsou nejen kostýmy, ale třeba i pyrotechnika, když to prostor dovolí –, vypracovala se z klubových pódií až k letošní účasti na festivalu Masters of Rock. K debutovému albu „Crush the Enemy“ vydanému loni v prosinci aktuálně DEATHWARD chystají druhý videoklip.


http://bandzone.cz/deathward


Fanouškovské hlasování funguje jednoduše:


1) stáhněte si aplikaci KluBBy a nainstalujte
2) přihlašte se prostřednictvím svého Bandzone či Facebook účtu
3) klikněte na symbol lupy („hledat“), záložku „Kapely“ a najděte své favority
4) dejte jim hlas zaškrtnutím pole „Dávám hlas ve Spark Fresh Blood“

Fanouškovské hlasování bude probíhat celé letní prázdniny, 1. září vyhlásíme další čtyři finalisty vybrané právě na základě fanouškovského hlasování v aplikaci KluBBy.

Navíc, díky aplikaci KluBBy budete mít přehled o všech klubových i festivalových akcích ve vašem okolí a tak vám neunikne žádný koncert vašich favoritů!

Aplikace KluBBy pro „jablíčkáře“: https://itunes.apple.com/cz/app/klubby/id598574937
Aplikace KluBBy pro Androidy: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.mfcc.klubby.android

Kompletní přehled 30 semifinalistů najdete zde

Pravidla Spark Fresh Blood 2016 najdete zde

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace