Nový Spark
venku od 2. května
Spark Fresh Blood 2016 představuje: SYMFOBIA + TEMPLE

Spark Fresh Blood 2016 představuje: SYMFOBIA + TEMPLE

Spark Fresh Blood 2016 zná od 1. července 30 semifinalistů. Z této třicítky porotci dále do 1. srpna vyberou osm skupin, které se v průběhu listopadu představí na koncertech Spark Fresh Blood. Celkem se uskuteční čtyři koncerty, z nichž na každém vystoupí tři kapely. Z toho vyplývá, že teď přichází chvíle taky pro vás fanoušky – čtenáře, abyste do výběru semifinálového tuctu zasáhli svými hlasy.

V průběhu letních prázdnin vám semifinálovou třicítku postupně krátce představíme. Tak tedy:

25) SYMFOBIA


O slovenské SYMFOBII se v posledních měsících šeptá čím dál tím hlasitěji a jestli je vám právě symfonický metal blízký, neměla by vám tahle ekipa z Nitry uniknout. Vznik datuje do roku 2007, ovšem po četných personálních změnách se její sestava ustálila teprve předloni, mimo jiné i s příchodem mladé zpěvačky Eriky. Zbytek kapely tvoří zkušení muzikanti, kteří se na scéně po nejrůznějších revivalových kapelách pohybují už skoro tři dekády. Výsledkem společného snažení je loňské album „Way of the Queen“, které dokládá, že kvalitní symfonický metal nevzniká jen ve Skandinávii nebo v Nizozemí.


http://bandzone.cz/_84971


26) TEMPLE


Prešovští TEMPLE abecedně uzavírají ve Spark Fresh Blood 2016 četnou skupinku semifinalistů ze Slovenska. Ač kapela vznikla už v roce 2002, její pracovní tempo je pozvolnější a své dlouhohrající debutové album „Contrasting Emotions“ pustila do světa teprve letos. Obsahuje sice „jen“ šest skladeb roztažených na necelých pětatřicet minut, je však znát, že chlapi songy prostě potřebovali „odestát“. Ty tak představují to nejlepší, čeho jsou momentálně schopni, a jestli vás baví progresivní metal s nepřeslechnutelným vlivem velikánů DREAM THEATER, určitě omrkněte i TEMPLE.


http://bandzone.cz/temple


Fanouškovské hlasování funguje jednoduše:


1) stáhněte si aplikaci KluBBy a nainstalujte
2) přihlašte se prostřednictvím svého Bandzone či Facebook účtu
3) klikněte na symbol lupy („hledat“), záložku „Kapely“ a najděte své favority
4) dejte jim hlas zaškrtnutím pole „Dávám hlas ve Spark Fresh Blood“

Fanouškovské hlasování bude probíhat celé letní prázdniny, 1. září vyhlásíme další čtyři finalisty vybrané právě na základě fanouškovského hlasování v aplikaci KluBBy.

Navíc, díky aplikaci KluBBy budete mít přehled o všech klubových i festivalových akcích ve vašem okolí a tak vám neunikne žádný koncert vašich favoritů!

Aplikace KluBBy pro „jablíčkáře“: https://itunes.apple.com/cz/app/klubby/id598574937
Aplikace KluBBy pro Androidy: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.mfcc.klubby.android

Kompletní přehled 30 semifinalistů najdete zde

Pravidla Spark Fresh Blood 2016 najdete zde

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
18.05. KING GIZZARD AND LIZARD WIZZARD
21.05. EXHORDER
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace