Nový Spark
venku od 1. února
Spark Fresh Blood 2021 zná svého vítěze!

Spark Fresh Blood 2021 zná svého vítěze!

Už několik let rockový magazín Spark ve své vyhledávací soutěži mladých talentů dává šanci zviditelnit se, zvítězit a prorazit všem kapelám z České, ale i Slovenské republiky. Ve čtvrtek 6. října v Brně s ročním covidovým odkladem proběhlo finále již 7. ročníku Spark Fresh Blood 2021.

Porota ve složení Petr „Poly“ Pálenský (frontman Insania), Markie Morávková (zpěvačka Alia Tempora) a Daniela „Dahlien“ Neumanová (známá grafička a též zpěvačka The Corona Lantern a Diligence) doplněná redaktory Sparku čtvrteční večer, který jako speciální host doplnili thrashoví harcovníci Shaark, ze tří finalistů z přes čtyři stovky přihlášených určila vítěze.

Ve finále Spark Fresh Blood 2021 se o vítězství porvali powermetalisté TORRAX z Kutné Hory, mostečtí thrasheři ARAWN a progresivní Pražáci RISE OF SURYA.

I když ten večer neodešel nikdo poražen, vítěz je jen jeden. Každá z kapel převedla skvělé sety a odnesla si hodnotné ceny (slevu na studio, nástroje, výrobu merche ad.), nahrávací smlouvu se Smile Music, a tedy první cenu, však získali ARAWN z Mostu.

Konečné pořadí: - 1. ARAWN - 2. RISE OF SURYA - 3. TORRAXNový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
31.01. ACCEPT
04.02. ICE NINE KILLS
07.02. BRING ME THE HORIZON, A DAY TO REMEMBER, POORSTACY
07.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
08.02. ROLO TOMASSI, HOLY FAWN, HERIOT
09.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
09.02. TWILIGHT FORCE
11.02. BAD OMENS, GHOSTKID, OXYMORRONS
13.02. TURMION KÄTILÖT
14.02. HENRY ROLLINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace