Nový Spark
venku od 1. října
Spark Rock Party vol. 2 je za námi, další pokračování bude 30. října!

Spark Rock Party vol. 2 je za námi, další pokračování bude 30. října!

Další Spark Rock Party je za námi. Proběhla ve středu 26. září v Hard Rock Café Praha, vstup byl samozřejmě zdarma a registrovaní účastníci nejenom že obdrželi zbrusu nové číslo Sparku za velice speciální cenu, ale ještě měli na místě po celou dobu konání akce Plzeňský Prazdroj o dvacet korun levnější, tedy za vskutku smířlivých 35,- Kč. Hned pět účastníků si odneslo hodnotné ceny, ten nejšťastnější (v tomto případě ta), dokonce peněžitou výhru 2000,- Kč v hotovosti. Toto není žádná výjimka, podobné výhody budou platit i na následujících Spark Rock Party.

Druhou Spark Rock Party moderoval znovu Jaroslav Špulák a zahrál zde Aleš Brichta se svým triem, který ve dvou setech po čtyřiceti minutách přehrál výběr svým bohatým repertoárem, mnoho dnes již klasických hitů a hned několik zajímavých coververzí. Nadšené publikum ho ani nechtělo pustit z pódia, pravidelný konec v deset hodin večer se úspěšně podařilo o několik minut přetáhnout. Po koncertě a aplaudované tombole nastoupila DJ Rocka s výbušným setem plným klasických rockových hitů.

Následující Spark Rock Party proběhne v Hard Rock Cafe Praha v úterý 30. října opět od 19:30. Tentokrát účastníky pobaví a roztančí populární kapela Harlej. Losování o hodnotné ceny Vás opět nemine, stejně jako možnost koupě čerstvého vydání Sparku za výjimečnou cenu a další překvapení.

Fotogalerii si můžete prohlédnout ZDE!

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace