Nový Spark
venku od 2. února
Sparkovské Léto s POWERWOLF začíná, kapela sdílí druhý singl nového alba

Sparkovské Léto s POWERWOLF začíná, kapela sdílí druhý singl nového alba

POWERWOLF přicházejí s druhou ukázkou alba „Wake Up the Wicked“, jehož se dočkáme 26. července u Napalm Records. Skladba se jmenuje „Sinners of the Seven Seas“ a kapela ji doplňuje rovnou i videoklipem.

Ve Sparku se budeme novým POWERWOLF vydatně věnovat a „Léto s POWERWOLF“ začne už v červencovém čísle, v němž vám přinášíme track-by-track komentář všech jedenácti skladeb kytaristy a skladatele Matthewa Greywolfa.

Nové album POWERWOLF předobjednáš na Sparkshopu

K „Sinners of the Seven Seas“ říká: „Naše další námořně laděná skladba pojednává o úpadku morálky a odkazuje na čas katolické inkvizice a dobývání Ameriky. Dílo započaté Kryštofem Kolumbem a jeho objevy mělo mnoho klasických následovatelů, vzpomeň na conquistadory španělské koruny. Hudba na mě působí velmi pozitivně a motivačně, povedlo se nám navodit příjemnou atmosféru, a proto se hříšníci sedmi moří kvalifikovali jako druhý singl. Pod vlivem filmu 1492: Dobytí ráje se mi v hlavě začala rodit myšlenka na zpracování tématu. Chtěl jsem napsat skladbu, která by vyzývala k pouti za dobrodružstvím. Slavným soundtrackem od Vangelise jsem se ale neinspiroval, ten přece jen zná každý.“


Nový Spark
venku od 2. února
Kalendář akcí
10.02. ONSLAUGHT
11.02. THE CALLOUS DAOBOYS, KNIVES
12.02. IGORRR
13.02. MONKEY3
13.02. WSTR
14.02. THE BLUE STONES
16.02. WHITE LIES
17.02. THE LAST DINNER PARTY
18.02. VISIONS OF ATLANTIS, WARKINGS, INDUCTION
18.02. OMNIUM GATHERUM, FALLUJAH, IN MOURNING
A co FAKKER!?
logo