Nový Spark
venku od 2. srpna
SPOCK´S BEARD vypouštějí do světa nové video "Submerged"

SPOCK´S BEARD vypouštějí do světa nové video "Submerged"

Nejlepší album

Nejnovější album legendárních progrockerů "Brief Noctures And Dreamless Sleep" je venku! U kritiky je považováno za nejlepší album jejich dosavadní dvacetileté kariéry.

SPOCK´S BEARD na evropském turné

SPOCK´S BEARD se vydávají na evropské turné společně se SOUND OF CONTACT a BEARDFISH. Těsně před startem turné kapela nahrála klip k písni "Submerged", které bylo poprvé exklusivně zveřejněno na webu britského časopisu Prog Magazine (více zde)

Od zveřejnění už uběhla nějaká doba, a díky tomu se můžete na klip mrknout přímo zde:

Alan Morse o natáčení klipu řekl: "Tohle je nejlepší video, jaké jsme kdy udělali, jsme na něj fakt pyšní. Natáčení jsme si báječně užili, ikdyž to byla dřina. Vypadá to fantasticky - režisér, herci a celá parta byli všichni úplně špičkoví. Bylo nám potěšením s nimi pracovat. Pan režisér Michael Beaundry měl velmi silnou představu, jak tu píseň pojmout a myslím, že to dotáhl k dokonalosti. Navíc je to fakt super týpek! Doufáme, že se vám bude líbit."

www.spocksbeard.com www.facebook.com/spocksbeard

Nový Spark
venku od 2. srpna
Kalendář akcí
12.08. Josefstadt by Brutal Assault
13.08. Rock For People Hope
19.08. Rock Castle
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace