Nový Spark
venku od 1. listopadu
SPOCK´S BEARD vypouštějí do světa nové video "Submerged"

SPOCK´S BEARD vypouštějí do světa nové video "Submerged"

Nejlepší album

Nejnovější album legendárních progrockerů "Brief Noctures And Dreamless Sleep" je venku! U kritiky je považováno za nejlepší album jejich dosavadní dvacetileté kariéry.

SPOCK´S BEARD na evropském turné

SPOCK´S BEARD se vydávají na evropské turné společně se SOUND OF CONTACT a BEARDFISH. Těsně před startem turné kapela nahrála klip k písni "Submerged", které bylo poprvé exklusivně zveřejněno na webu britského časopisu Prog Magazine (více zde)

Od zveřejnění už uběhla nějaká doba, a díky tomu se můžete na klip mrknout přímo zde:

Alan Morse o natáčení klipu řekl: "Tohle je nejlepší video, jaké jsme kdy udělali, jsme na něj fakt pyšní. Natáčení jsme si báječně užili, ikdyž to byla dřina. Vypadá to fantasticky - režisér, herci a celá parta byli všichni úplně špičkoví. Bylo nám potěšením s nimi pracovat. Pan režisér Michael Beaundry měl velmi silnou představu, jak tu píseň pojmout a myslím, že to dotáhl k dokonalosti. Navíc je to fakt super týpek! Doufáme, že se vám bude líbit."

www.spocksbeard.com www.facebook.com/spocksbeard

Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kalendář akcí
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace