Nový Spark
venku od 3. června
Srpnový Spark s AMON AMARTH – Legie barbarů útočí

Srpnový Spark s AMON AMARTH – Legie barbarů útočí

Přetlak zásadních alb v letošním roce neustává ani v parném létě a nové album AMON AMARTH je toho jasným důkazem. Nejen bohaté koncertní žně, které do České i Slovenské republiky přivály největší světová esa, ale rovněž nekonečný příval nových desek především velkých kapel udělají z roku 2022 patrně rok rekordní.

Ve Sparku se snažíme, aby nám nic neuniklo, a tak na červencovou zmínku v Actualu o žhavém melodeathovém létě navazujeme nejen rozsáhlým vikinským materiálem, ale taky povídáním s ARCH ENEMY. Oblíbené osobněji laděné rubriky Deep Look Inside a Ušní průplach tentokrát patří dvěma křehkým kráskám, a to Fabienne Erni z ELUVEITIE, respektive Elin Larsson z BLUES PILLS.

Čerstvý Spark můžeš pořídit i na Sparkshopu

POWERWOLF pozvou na svou monumentální metalovou mši, jejich krajané GRAVE DIGGER zase do historie, do časů templářů. Monika Bílková naváže na své obsáhlé povídání s kytarovým velikánem Stevem Vaiem a nekončí ani Old School Memories u pár sklenic piva s TANKARD. Počítat můžete i s představením několika relativně nových jmen na scéně, jako jsou NOVA TWINS či MOLYBARON, ale taky s jedním nečekaným respondentem v rubrice Kulturní špionáž – sice ho znáte s mikrofonem v ruce, ale asi jinak, než byste čekali na stránkách metalového časopisu. Vězte však, že zkušený redaktor České televize Jakub Szántó je metalistou tělem i duší. A samozřejmě, upozornit musíme i na čtyři strany Galerie titánů věnované PORCUPINE TREE, jejichž comeback letos patří k těm nejsledovanějším.

Však jsme psali, že aktuální příval nových zásadních desek je rekordní, no ne?


Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace