Nový Spark
venku od 1. června
Staronový klávesák se v HAKEN uvádí epickým novým kusem

Staronový klávesák se v HAKEN uvádí epickým novým kusem

Britové HAKEN, považováni za jedny z lídrů progmetalového žánru ve své generaci, své poslední album „Virus“ vydali v roce 2020. Letos se však do sestavy po čtrnácti letech vrátil původní klávesista Peter Jones a kapela se okamžitě pustila do příprav nového materiálu. První ukázkou vzešlou z opětovného setkání starých kamarádů je epická skladba „Nightingale“, kterou si můžete poslechnout – a obhlédnout – níže!

Na Sparkshopu máme vtipný HAKEN hrnek!

„Je to první skladba, kterou nám Pete představil poté, co se k nám vrátil. Původní myšlenka rychle inspirovala klasický zvuk HAKEN a přirozeně se rozvinula v nové harmonické tvary. Skladba tak přechází od křehkých momentů až po monstrózní riffy,“ uvádí čerstvý příspěvek do diskografie, zvukově ošetřený renomovaným Jensem Bogrenem, kapela. V současnosti se HAKEN připravují na americké turné, na které vyrazí spolu se stájovými kolegy SYMPHONY X, brzy by však měli oznámit též data evropských koncertů.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
30.06. HELLOWEEN, HAMMERFALL
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace