Nový Spark
venku od 1. června
Světoběžníci SYMPHONITY konečně vydávají nové album

Světoběžníci SYMPHONITY konečně vydávají nové album

Mezinárodní sestava s českým srdcem SYMPHONITY konečně vydává svůj opus o cestě Marca Pola. Album „Marco Polo – The Metal Soundtrack“ je dnes dostupné na pultech obchodů a rovněž na digitálních platformách!

Novinka „Marco Polo“ na Sparkshopu!


Opulentní symfonicko-powerová díla v našem prostoru nejsou zas tak běžná. Cítíte v tomhle ohledu určitou mezeru na trhu, kterou se snažíte vyplnit?
Tuhle mezeru na trhu pociťujeme téměř pokaždé, když hrajeme na nějakém tuzemském festivalu. Česká scéna je dost specifická a uzavřená do sebe, drtivá většina kapel hraje stylově zcela odlišně, a tak bývají naše vystoupení pro ty, kdo nás neznají, poměrně velkým překvapením. Znám spoustu kapel i muzikantů, kteří ustoupili ze svých původních nároků a začali hrát něco úplně jiného, než původně chtěli, a to jen proto, aby se zalíbili. Takhle to dělat nechceme. Naše filozofie má za následek to, že nejsme až tak profláklí u nás, ale daleko více v zemích, kde je symfonický metal žádanější – v Německu nebo ve Švédsku. A nejvíce prodejů máme dlouhodobě v Japonsku, říká baskytarista Tomáš Sklenář.


Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
30.06. HELLOWEEN, HAMMERFALL
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace