Nový Spark
venku od 1. června
Světová premiéra dokumentu o TRIUMPH proběhne online

Světová premiéra dokumentu o TRIUMPH proběhne online

Exkluzivní premiéra dokumentárního snímku o kanadské legendě klasického rocku Triumph: Rock & Roll Machine proběhne 13. května na streamovací platformě. Můžeme ji sledovat i v České republice!

Dokument, produkovaný společností Banger Films, znovuobjevuje příběh kanadské kapely, která vznikla v roce 1975. Prodala miliony alb, hrála pro miliony fanoušků a nikdy se nepovyšovala nad své fanoušky.

„Příběh TRIUMPH byl pro mě, Marca a tým Banger Films lákavý. Jednalo se o příležitost, jak dát dohromady všechny dílky puzzle,“ říká Sam Dunn, který film režíroval společně s Marcem Ricciardellim. „Chtěli jsme vědět, jak a proč se kapela na vrcholu sil rozpadla. Bylo to pořádná jízda!“

Premiéra proběhne 13. května ve 20:30 východního času, u nás tedy ve 2:30 v noci 14. května, na streamovací platformě www.nugs.net. Dokument bude poté ke zhlédnutí další dva dny. Před samotným promítáním proběhne exkluzivní Q&A se všemi třemi členy TRIUMPH. Na dotazy moderátora budou odpovídat zpěvák a kytarista Rik Emmett, bubeník Gil Moore a baskytarista Mike Levine.

Vstupenky k dostání ZDE.


Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace