Nový Spark
venku od 1. června
SWALLOW THE SUN vyrazí do boje proti digitálnímu světu... Vydáním trojalba!

SWALLOW THE SUN vyrazí do boje proti digitálnímu světu... Vydáním trojalba!

Dvojalbum? Co je na tom? Finští doomaři SWALLOW THE SUN vydají svůj nejčerstvější materiál jako trojalbum! V listopadu jim tak vyjde trojdílná kolekce nazvaná „Songs from the North I, II & III“. „Dělat trojalbum v téhle zkažené digitální době... Spousta lidí řekne, že je to bláznovství. Já říkám, že je to navrácení hodnoty, lásky a respektu k hudbě a albovému formátu, který ji zasluhuje. Něco takového by se nemělo proměnit ve fast food, ve kterém si hudbu stahujete po jednotlivých skladbách. Hudba je svatá, alba též,“ říká odvážně vrchní autor SWALLOW THE SUN, kytarista Juha Raivio. „Každé je naprosto jiné, ale pořád tvoří jeden celek: první respektuje tradice SWALLOW THE SUN, druhé je nádherné akustické a třetí je výletem do temného světa funerálního doomu.“

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo