Nový Spark
venku od 1. července
Tarja a Marko opět spolu – na Metalfestu zazněly kultovní skladby NIGHTWISH

Tarja a Marko opět spolu – na Metalfestu zazněly kultovní skladby NIGHTWISH

Je známo, že bývalí členové NIGHTWISH – Tarja Turunen a Marko Hietala, se opět skamarádili. A to natolik, že spolu obrážejí turné. V sobotu 1. června vystoupili jako headlineři dne na plzeňském Metalfestu. A staré hity NIGHTWISH nemohly chybět!

TARJA na Sparkshopu

V sobotní propršený den se mohla návštěvníkům Metalfestu dostavit velmi nostalgická nálada. Tarja Turunen a Marko Hietela, dva členové klasické éry NIGHTWISH, kteří spolu nahráli dnes již kultovní album „Once“ (2004), se sešli na jednom pódiu, zářili štěstím a zazpívali hitovky, které léta v původním znění těchto dvou hlasů nikdo neslyšel.

Podívejte se na některá videa fanoušků, která zachycují skladby NIGHTWISH „Dead to the World“, „Planet Hell“, „Wish I Had an Angel“ a „Over the Hills and Far Away“. Setlist celé show tvořily zejména písně ze sólové dráhy Tarji, k nimž se občas připojil i Marko – společně tak zazpívali například „Dead Promises“ či „Dark Star“. Musel samozřejmě zaznít i jejich nejnovější společný song „Left on Mars“.
Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace