Nový Spark
venku od 1. prosince
TERRAPIE Mira Šmajdy nahrála rockovou hymnu pro SINNERS Esports

TERRAPIE Mira Šmajdy nahrála rockovou hymnu pro SINNERS Esports

SINNERS Esports plní další misi, která byla již delší dobu v plánu. Přichází jako první tuzemská organizace s vlastní písničkou, která je zároveň i hymnou. K ní byl navíc vytvořen za pomoci umělé inteligence moderní videoklip. Svět rockové hudby a gamingu se propojil tím nejlepším způsobem!

„Měli jsme v hlavě nápad na song, který by se stal hymnou SINNERS, už delší dobu. Výzva spočívala v tom, jaký žánr by nás nejvíce definoval, vzhledem k tomu, že naši fanoušci mají tak rozmanitý hudební vkus. Od počátku jsme cítili, že to má být rockový song s částí, kterou naši fanoušci mohou s námi zpívat na turnajích. Právě jeden z našich fanoušků, Filip Hloušek (kytarista), přišel s nápadem nahrát tento song s Mirem Šmajdou! Všichni v SINNERS byli nadšení a výsledek předčil všechna naše očekávání,” řekl Business Development Manager SINNERS Esports Milan Hýbl.

Miro Šmajda je slovenský zpěvák, skladatel, textař a producent. Je známý rovněž jako frontman českých rockových kapel WALDA GANG a TERRAPIE.

„Csko byla srdcovka z mého dětství, kdy jsme po škole klasicky se spolužákama utíkali do herny za hlasitých hádek, která mapa se dnes bude hrát, takže když přišla nabídka spáchat hymnu pro SINNERS, múza měla jasno,“ prozradil Šmajda ke spolupráci s esportovou organizací.

Hymna „We Are Sinners“ je k dispozici na všech hlavních hudebních platformách, a to včetně Spotify, Apple Music a YouTube. Tým SINNERS Esports srdečně zve fanoušky, média a všechny milovníky hudby a esportu, aby tento hudební projekt podpořili.

„Miro jako zkušený rocker vložil do tvorby něco tak unikátního, co osloví i ty, kteří obvykle rock nebo metal neposlouchají. Patří mu náš obrovský dík, stejně tak jako kapele TERRAPIE – vytvořili jste opravdový BANGER! Dále také velký dík patří našemu motion designérovi - Matěji Červinkovi, který s pomocí AI vytvořil videoklip, jenž má atmosféru, která stoprocentně vystihuje SINNERS,“ dodal spokojeně Milan Hýbl k projektu.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
29.11. CRIMSON MARATHON
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace