Bývalý dlouholetý basák MEGADETH dal dohromady novou formaci, která se bude snažit prosadit na hardrockovém poli. Nyní čtyřka muzikantů představuje debutovou desku „The Lucid“.
Nová hardrocková banda bývalého basáka MEGADETH ukuchtila první řadové album. Bude bezejmenné, a kromě singlů nyní kapela odtajnila také obal studiového debutu.
Po nuceném odchodu z mateřských MEGADETH si americký baskytarista nenaordinoval klid. Naopak, dal dohromady novou bandu s názvem THE LUCID, která má příští týden představit nový materiál.