Nový Spark
venku od 2. srpna
THE AGONY chystají druhou desku

THE AGONY chystají druhou desku

THE AGONY, jedna z nejaktivnějších ženských kapel na současné české rockové scéně, chystají druhou desku. Kvarteto ve složení Nikola Kandoussi (kytara/zpěv), Kejtý Skejtý (baskytara/zpěv), Terka Pšenčíková (sólová kytara) a Martina „Kajda“ Balcarová (bicí/zpěv) objíždí tuzemská i evropská pódia již čtvrtým rokem a získává si stále větší pozornost a přízeň fanoušků. Kapela v roce 2015 vydala debutové album „Dirty And Dangerous“ a letos chystá druhou desku, která ponese kryptický název „689“. I studiovka číslo dvě spatří světlo světa díky příznivcům kapely, kteří THE AGONY přispěli v crowdfundingových kampaních na serveru Startovač.cz (ČR) a Pledgemusic.com (zahraničí).

Tam se čtveřice těší nebývalému zájmu a snad jako jedinému souboru z České republiky se jí povedlo úspěšně zrealizovat hned čtyři tyto „sběračské“ kampaně nejen doma, ale i venku. Naživo THE AGONY zaujmou publikum především svou energií a nasazením, žánrově se skupina pohybuje zhruba na pomezí rocku a metalu s občasnými výlety do klasického rocku i grunge, vždy však s chytlavými refrény i melodiemi, šlapajícím spodkem a riffy, za které by se nemusela stydět kdejaká hvězdná zahraniční seskupení. Ostatně, THE AGONY získaly ostruhy mimo jiné i předskakováním světovým interpretům, ať už to byly britské GIRLSCHOOL, japonští LOUDNESS, zpěvák Blaze Bayley nebo bubeník Mike Terrana. Na tuzemské scéně se těší podpoře třeba Michala Pavlíčka, který jim spolu se Supicí (TŘI SESTRY) a top bubeníkem Milošem Meierem pokřtil debutové album. K tomu přidejte koncerty ve společnosti DEBUSTROLU, vystoupení na hlavním pódiu festivalu Masters of Rock a sety na akcích typu Natruc, Rockfest Dačice nebo Rock of Sadská. I letos mají holky kromě nahrávání již zmíněného druhého alba hodně napilno, a to zejména v létě, kdy je čeká další cesta do Evropy (Nizozemsko, Belgie, Švédsko, Finsko, Estonsko), a hned nato letní festivaly v čele s vystoupeními na všech osmi zastávkách Českých a Moravských Hradů.

Nový Spark
venku od 2. srpna
Kalendář akcí
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace