Nový Spark
venku od 2. října
The Atavists už mají také svoji Resistor Sound Session

The Atavists už mají také svoji Resistor Sound Session

Mají za sebou desítky koncertů, dvě desky, nespočet festivalů, dvě ceny Anděla a teď už i Resistor Sound Session. Z Hradce Králové se do Brna na konci prázdnin do nedělního Kabinetu Múz stavila kapela THE ATAVISTS.

“The Atavists pumpují živou vodu až z hlubin rock’n’rollu a dodávají jí příchutě podle vlastních originálních receptur. Velmi chutné a osvěžující. Napjaté riffy s nádechem blues, virtuózní sóla, dávají posluchačům nahlédnout do minulosti, ale zcela bez nostalgie a pózy. Shrnuto - pořádná párty jedině s Atavisty v prime time!”

Svoji poslední desku, "Lo-Fi Life", vydali u vydavatelství Bigg Boss a na Resistor Sound Session z ní představili živou verzi skladeb "Dancing Queen" a "No More". Premiéra tančící královny v novém světle je tady:

THE ATAVISTS se na Resistor Sound Session vrátili i ke své starší desce, Bad Times. Premiéra videa stejnojmenné skladby bude na začátku října. THE ATAVISTS pak vyrážejí na další část svého Lo-Fi Live tour a kromě Českých klubů se zastaví i ve Švýcarsku.


Projekt Resistor Sessions vznikl za podpory Státního fondu kultury České republiky, Fair Price Music, Kabinet Múz a Smile Music.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
15.10. VLADIMÍR GUMA KULHÁNEK 75 LET
15.10. CRADLE OF FILTH
15.10. JETHRO TULL'S MARTIN BARRE & BAND
16.10. JETHRO TULL'S MARTIN BARRE & BAND
18.10. HARDLINE, BLACK TIGER, VICE
18.10. OMEGA, CITRON
18.10. Die Happy
19.10. OMEGA, CITRON
19.10. Die Happy
21.10. ENTOMBED A.D., ABORTED, BAEST
A co FAKKER!?