Nový Spark
venku od 1. července
THE BLACK DAHLIA MURDER ohlašují první album po smrti Trevora Strnada

THE BLACK DAHLIA MURDER ohlašují první album po smrti Trevora Strnada

Deathmetalisté THE BLACK DAHLIA MURDER vydají 27. září své desáté studiové album „Servitude“, které bude prvním od smrti frontmana Trevora Strnada v roce 2022. „Před tou tragédií by nikoho z nás nenapadlo, že by tahle kapela mohla existovat bez Trevora,“ říkají pozůstalí.

Po období rozmýšlení se nakonec mikrofonu ujal kytarista a zakládající člen Brian Eschbach, což vyústilo i v návrat někdejšího kytaristy Ryana Knighta.* „Chtěli jsme, abyste pocítili onu agresivitu melodického death metalu Black Dahlia,“* říká Eschbach k albu, jehož příběh se odehrává v post-apokalyptických kulisách.

THE BLACK DAHLIA MURDER na Sparkshopu

„Texty jsou o tom, že dopad meteoru zpustoší celou planetu, ale nějací lidi přežijí. Něco jako The Walking Dead, ale bez zombíků. Takže je to o tom, jak se lidi s touhle katastrofou popasují, až se nakonec začnou pojídat navzájem.“

První ukázkou z desky je skladba „Aftermath“, ke které THE BLACK DAHLIA MURDER pořídili rovnou i videoklip. Tak ať víte, nač se na Brutal Assaultu těšit!

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace