Nový Spark
venku od 1. září
THE BLACK DAHLIA MURDER se rozhodli pokračovat i po zpěvákově smrti

THE BLACK DAHLIA MURDER se rozhodli pokračovat i po zpěvákově smrti

Nikdo by se ani nedivil, pokud by se THE BLACK DAHLIA MURDER po květnovém skonu frontmana Trevora Strnada rozhodli nepokračovat. Deathmetalová úderka však zamíchala sestavou a jede dál, přičemž novou etapu její kariéry bude symbolizovat koncert naplánovaný na 28. října do Saint Andrew´s Hall v téměř domovském Detroitu.

Strnada za mikrofonem nahradí Brian Eschbach, který v THE BLACK DAHLIA MURDER dosud fungoval primárně jako kytarista s občasnými doprovodnými vokály, a na jeho místo pro změnu přichází Ryan Knight. Ten v kapele mezi lety 2009 a 2016 působil jako sólový kytarista, nyní se tedy vrací obstarat rytmickou strunu.

THE BLACK DAHLIA MURDER na Sparkshopu

„Po Trevorově smrti jsme dlouho přemítali, jestli je po všem. Nikdo nechtěl, aby bylo. Pořád věříme, že máme co říct. Vím, že kdybych se já vydal na temnou cestu, ze které není návratu, Trevor by kapelu táhl dál. Je větší než my. Takže když jsme se o tom začali vážně bavit, řekli jsme si, že kapelu přetvoříme zevnitř, zeptáme se Ryana, jestli se nechce vrátit, já to zkusím se zpěvem a uvidíme, jak to půjde. Nemůžu zpívat jako Trevor ani se pokoušet znít jako on. Ale můžu se této role zhostit s úctou a vydat ze sebe to nejlepší. Nakonec, viděl jsem Trevora na pódiu víckrát, než kdokoliv jiný,“ říká k nové výzvě Eschbach.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
29.09. BLIND CHANNEL, LOST SOCIETY
02.10. THE OCEAN, LLNN, PLAYGROUNDED
04.10. POLARIS, ALPHA WOLF, GRAVEMIND, STEPSON
04.10. THREE DAYS GRACE
06.10. SPARK FRESH BLOOD - TORRAX, ARAWN, RISE OF SURYA
07.10. GAAHLS WYRD, GAEREA, SAOR
09.10. MOONSPELL, MY DYING BRIDE, BORKNAGAR, WOLFHEART, HINAYANA
10.10. ALL THEM WITCHES
11.10. PARADISE LOST
12.10. CRADLE OF FILTH, ALCEST
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace