Nový Spark
venku od 3. června
THE HU probudili válečníka ve Williamu DuVallovi z ALICE IN CHAINS

THE HU probudili válečníka ve Williamu DuVallovi z ALICE IN CHAINS

Mongolská vlna se dál valí světem. Zatímco z debutu „The Gereg“ (2019) se „pozápadněné“ verze dočkala skladba „Wolf Totem“, v níž si zahostoval Jacoby Shaddix z PAPA ROACH, z aktuálního počinu „Rumble of Thunder“ (2022) THE HU vyšperkovali otvírák „This Is Mongol“. Do jeho nové verze přispěl William DuVall z ALICE IN CHAINS. A stejně jako první zmíněný kousek je i novinka spjatá s filmovým počinem The Retaliators – pod videem je režijně i produkčně podepsán představitel hlavní role Michael Lombardi.

„William DuVall je nejen skvělý zpěvák, ale má taky jedinečný smysl pro rytmus, který výtečně doplňuje naši energii a hrdelní zpěv. Ta skladba je o duši válečníka, kterou má každý z nás, a jejím smyslem je probudit ji ve vás a inspirovat,“ říká ke spolupráci za THE HU Temka.

William DuVall přidává: „Ta skladba je dokladem toho, že bez ohledu na náš původ a navzdory nepřízni osudu všichni toužíme po tomtéž – prosperovat, být hrdí na předchozí generace a zanechat po sobě důstojný odkaz pro ty budoucí. Bylo mi ctí s THE HU spolupracovat a jsem na výsledek moc hrdý.“

Pokud jste prošvihli nedávný koncert THE HU v Praze, nenechte si je ujít v létě na festivalu Masters of Rock. A pokud jste nestihli koupit prosincový Spark s kapelou na obálce, můžete ho pořídit na Sparkshopu !

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace