Nový Spark
venku od 1. června
THE HU probudili válečníka ve Williamu DuVallovi z ALICE IN CHAINS

THE HU probudili válečníka ve Williamu DuVallovi z ALICE IN CHAINS

Mongolská vlna se dál valí světem. Zatímco z debutu „The Gereg“ (2019) se „pozápadněné“ verze dočkala skladba „Wolf Totem“, v níž si zahostoval Jacoby Shaddix z PAPA ROACH, z aktuálního počinu „Rumble of Thunder“ (2022) THE HU vyšperkovali otvírák „This Is Mongol“. Do jeho nové verze přispěl William DuVall z ALICE IN CHAINS. A stejně jako první zmíněný kousek je i novinka spjatá s filmovým počinem The Retaliators – pod videem je režijně i produkčně podepsán představitel hlavní role Michael Lombardi.

„William DuVall je nejen skvělý zpěvák, ale má taky jedinečný smysl pro rytmus, který výtečně doplňuje naši energii a hrdelní zpěv. Ta skladba je o duši válečníka, kterou má každý z nás, a jejím smyslem je probudit ji ve vás a inspirovat,“ říká ke spolupráci za THE HU Temka.

William DuVall přidává: „Ta skladba je dokladem toho, že bez ohledu na náš původ a navzdory nepřízni osudu všichni toužíme po tomtéž – prosperovat, být hrdí na předchozí generace a zanechat po sobě důstojný odkaz pro ty budoucí. Bylo mi ctí s THE HU spolupracovat a jsem na výsledek moc hrdý.“

Pokud jste prošvihli nedávný koncert THE HU v Praze, nenechte si je ujít v létě na festivalu Masters of Rock. A pokud jste nestihli koupit prosincový Spark s kapelou na obálce, můžete ho pořídit na Sparkshopu !

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace