Nový Spark
venku od 1. září
THE HU vysadí „les“ ve tvaru kapelního loga

THE HU vysadí „les“ ve tvaru kapelního loga

THE HU oslavili nedávný Den země vskutku nevšedním počinem. Odstartovali zalesňovací kampaň, v rámci které chtějí v pouštní krajině jihovýchodního Mongolska vysadit dvanáct tisíc sibiřských jilmů, a to v útvaru, který bude z ptačí perspektivy vypadat jako logo kapely.

Sibiřské jilmy byly za tímto účelem vybrány coby stromy nenáročné na vláhu, avšak se silným kořenovým systémem. Výsadba má začít v květnu, přičemž muzikanti mají v plánu nabídnout fanouškům možnost stromy finančně „adoptovat“.

THE HU na Sparkshopu

A není to to jediné, co si THE HU pro fandy ke Dni země připravili. Nabídli jim také lyric video ke skladbě „Mother Nature“, které je zároveň lákadlem na připravovanou deluxe verzi jejich aktuálního alba „Rumble of Thunder“, jež se na pultech obchodů objeví 30. června.

„Každý na světě má svou matku a tahle skladba je o podobnostech mezi naším lidským vztahem k matkám a spojení lidí s planetou Zemí,“ přibližují THE HU. „Země je svým způsobem matka, z níž jsme se zrodili my všichni. V Mongolsku jsou matky vysoce považovány a věříme, že i po smrti jejich duše dohlížejí na děti, protože mateřská láska je bezmezná.“

Připomínáme, že v prosinci loňského roku THE HU patřila titulní story Sparku a v červenci se kapela objeví na festivalu Masters of Rock!

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace