Nový Spark
venku od 1. července
THE OFFSPRING natočili rozpustilý klip ke své swingem líznuté skladbě

THE OFFSPRING natočili rozpustilý klip ke své swingem líznuté skladbě

Punk-rockoví pionýři THE OFFSPRING zveřejnili oficiální video k písni „We Never Have Sex Anymore“. Skladba pochází z aktuálního studiového alba „Let The Bad Times Roll“, které vyšlo 16. dubna prostřednictvím Concord Records.

Nové album THE OFFSPRING seženete v našem Sparkshopu

Zpěvák Dexter Holland, kytarista Noodles, bubeník Pete Parada a basák Todd Morse tvořili a nahrávali „Let The Bad Times Roll“ v uplynulých pěti letech na několika místech včetně svého vlastního studia v Kalifornii. Produkci následníka devět let starého počinu „Days Go By“ si vzal na starost opět Bob Rock, jenž je podepsán i na předchozích dvou deskách kapely. „Byla to opravdu příjemná spolupráce. Ráno jsme se potkali, dali si kafe a pokecali. ‚Hej, jak se má tvoje rodina? Rozumíš tomu, co se teď děje ve světě?‘ Takhle to probíhalo třeba 20 minut a pak jsme začali nahrávat. Samotná práce s ním je báječná. Dokáže nás vždy nasměrovat k nejlepšímu výsledku, jakého jsme schopni, a to způsobem, který je v pohodě. Jednoduše do nás nás nepičuje, naopak v nás dokáže vyvolat pocit, že na to máme. S Bobem je skvělá práce, toho chlapa milujeme. Nyní ho bereme jako člena rodiny,“ vyjevil své pocity Noodles.


Soudě dle názvu nevěstí „Let the Bad Times Roll“ nic moc dobrého, pro samotný obsah to naštěstí neplatí. Čtveřice se po předchozím bezzubém experimentování s různorodými polohami vrátila do míst, kde jí to vždycky slušelo nejvíc – k jednoduchým tříakordovým flákům ve svižném tempu.

O THE OFFSPRING píšeme v květnovém Sparku v rubrice Galerie titánů.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
18.08. ROCK CASTLE 2022
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace