Nový Spark
venku od 1. prosince
THE OFFSPRING: největší punkrockový flákanec

THE OFFSPRING: největší punkrockový flákanec

Po letech odkladů mají THE OFFSPRING venku novou, v pořadí desátou nahrávku „Let the Bad Times Roll“, která rozhodně nečpí únavou materiálu, jak by jeden po předchozích albových snahách očekával. Starý dobrý punk rock, u kormidla starý dobrý Bob Rock a staří dobří THE OFFSPRING v hledáčku aktuální Galerie titánů.


O novém albu kapela dlouho jen velkohubě mluvila. Už v roce 2017 se Noodles bil v prsa, že nový materiál vyleze nejpozději na podzim 2018. Na podzim inkriminovaného roku přišla namísto kotouče jen informace, že alba by mohla nakonec být hned dvě. O pár měsíců později ohlásila kapela „hotovo“ s pravděpodobným termínem vydání v roce 2019. Ani to ale nevyšlo a nakonec neklapnul ani další rok. Po dlouhých devíti letech čekání a několikaletých odkladech jsme se nakonec dočkali začátkem letošního jara.

Nové album a další merch THE OFFSPRING seženete v našem Sparkshopu.

Klenotem desátého počinu je opět producent Bob Rock. „Byla to opravdu příjemná spolupráce. Ráno jsme se potkali, dali si kafe a pokecali. ‚Hej, jak se má tvoje rodina? Rozumíš tomu, co se teď děje ve světě?‘ Takhle to probíhalo třeba 20 minut a pak jsme začali nahrávat. Samotná práce s ním je báječná. Dokáže nás vždy nasměrovat k nejlepšímu výsledku, jakého jsme schopni, a to způsobem, který je v pohodě. Jednoduše do nás nepičuje, naopak v nás dokáže vyvolat pocit, že na to máme. S Bobem je skvělá práce, toho chlapa milujeme. Nyní ho bereme jako člena rodiny,“ říká Noodles.

Kompletní materiál najdete v květnovém Sparku.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
05.12. SILVERSTEIN, COMEBACK KID
05.12. SILVERSTEIN, COMEBACK KID
08.12. ZEAL AND ARDOR, SOOMA
08.12. TRAHIR
09.12. ÁRSTÍDIR
09.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
10.12. URIAH HEEP
10.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. BADFLOWER, DEAD POET SOCIETY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace