Nový Spark
venku od 3. června
THY ART IS MURDER se rozešli se zpěvákem kvůli jeho transfobním komentářům

THY ART IS MURDER se rozešli se zpěvákem kvůli jeho transfobním komentářům

Australští deathcoroví titáni vyhodili zpěváka Chrise „CJ“ McMahona ze svých řad. A jaksi mu to zapomněli říct…

Na nově vydaném albu „Godlike“ zní zpěv nového (zatím neznámého) zpěváka, který přehrál McMahonovy vokály teprve začátkem minulého týdne. Chris o ničem z toho však neměl ani tušení, svůj vyhazov se dozvěděl stejně jako my z příspěvku na sociálních sítích.

Zpráva přichází měsíc poté, co McMahon přesdílel anti-trans příspěvek, který původně zveřejnil pravicový provokatér Matt Walsh. V něm se žena ptá svého batolete, zda je chlapec či dívka, načež dítě říká „obojí“. Matka pak tuto odpověď přijme a řekne „dobře, jste oba“. McMahon reagoval komentářem, že žena by měla být upálena. Ocitl se pod palbou kritiky, načež se za svůj komentář omluvil. Ostatní členové kapely se proti zpěvákovu příspěvku vyhranili a následující den zveřejnili na Instagramu trans vlajku jako symbol solidarity s komunitou.

Nyní THY ART IS MURDER sdíleli prohlášení na sociálních sítích, které potvrzuje, že McMahon byl vyhozen z kapely a že jeho vokální příspěvky na albu „Godlike“ byly odstraněny. Náhrada na sebe nenechala dlouho čekat a nový zpěvák nahrál vokály takříkajíc za pět dvanáct. Deska „Godlike“ vyšla 22. září.

Kapela vydala prohlášení, ve kterém mimo jiné píše, že „každý má právo na svobodu projevu a hledání vlastní pravdy, ale musí počítat s následky, které se s tím vážou.“

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace