Nový Spark
venku od 1. července
Till Lindemann z RAMMSTEIN v novém videu zbrojí proti dětem

Till Lindemann z RAMMSTEIN v novém videu zbrojí proti dětem

Frontman východoněmecké úderky RAMMSTEIN se vytasil s další sólovou skladbou obohacenou o kontroverzní klip. Píseň „Ich Hasse Kinder“ (v překladu: Nenávidím děti) vypustil s notnou dávkou ironie 1. června, tedy na Den dětí.

Aktuální DVD Lindemann Live in Moscow pořídíte v našem Sparkshopu

Skladbu, jež po okraj našlapaná násilím, produkoval Sky Van Hoff, který je podepsán na dosud poslední nahrávce RAMMSTEIN „Untitled“. Video má na svědomí Serghey Grey, jenž pracoval na aktuálním živáku Tillova projektu LINDEMANN „Live In Moscow“.


Ve videoklipu natočeném v Moskvě se to hemží mladými pionýry, šikanou nebo explozemi. Vidíme Tilla zvracího ve stínu Kremlu, krvácející oči ruského revolucionáře Lenina i mužskou nohu odříznutou motorovou pilou.

Till svůj obdiv k Rusku nikdy neskrýval. Už před měsícem se pochlubil písní „Любимый город (LUBIMIY GOROD)“ nazpívanou v ruštině. 21. května vydal zmíněný koncertní záznam „Live in Moscow“, se záběry z perverzní show v ruské metropoli z loňského roku.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace