Nový Spark
venku od 2. října
Till Lindemann z RAMMSTEIN v novém videu zbrojí proti dětem

Till Lindemann z RAMMSTEIN v novém videu zbrojí proti dětem

Frontman východoněmecké úderky RAMMSTEIN se vytasil s další sólovou skladbou obohacenou o kontroverzní klip. Píseň „Ich Hasse Kinder“ (v překladu: Nenávidím děti) vypustil s notnou dávkou ironie 1. června, tedy na Den dětí.

Aktuální DVD Lindemann Live in Moscow pořídíte v našem Sparkshopu

Skladbu, jež po okraj našlapaná násilím, produkoval Sky Van Hoff, který je podepsán na dosud poslední nahrávce RAMMSTEIN „Untitled“. Video má na svědomí Serghey Grey, jenž pracoval na aktuálním živáku Tillova projektu LINDEMANN „Live In Moscow“.


Ve videoklipu natočeném v Moskvě se to hemží mladými pionýry, šikanou nebo explozemi. Vidíme Tilla zvracího ve stínu Kremlu, krvácející oči ruského revolucionáře Lenina i mužskou nohu odříznutou motorovou pilou.

Till svůj obdiv k Rusku nikdy neskrýval. Už před měsícem se pochlubil písní „Любимый город (LUBIMIY GOROD)“ nazpívanou v ruštině. 21. května vydal zmíněný koncertní záznam „Live in Moscow“, se záběry z perverzní show v ruské metropoli z loňského roku.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace