Nový Spark
venku od 3. června
Till Lindemann z RAMMSTEIN v novém videu zbrojí proti dětem

Till Lindemann z RAMMSTEIN v novém videu zbrojí proti dětem

Frontman východoněmecké úderky RAMMSTEIN se vytasil s další sólovou skladbou obohacenou o kontroverzní klip. Píseň „Ich Hasse Kinder“ (v překladu: Nenávidím děti) vypustil s notnou dávkou ironie 1. června, tedy na Den dětí.

Aktuální DVD Lindemann Live in Moscow pořídíte v našem Sparkshopu

Skladbu, jež po okraj našlapaná násilím, produkoval Sky Van Hoff, který je podepsán na dosud poslední nahrávce RAMMSTEIN „Untitled“. Video má na svědomí Serghey Grey, jenž pracoval na aktuálním živáku Tillova projektu LINDEMANN „Live In Moscow“.


Ve videoklipu natočeném v Moskvě se to hemží mladými pionýry, šikanou nebo explozemi. Vidíme Tilla zvracího ve stínu Kremlu, krvácející oči ruského revolucionáře Lenina i mužskou nohu odříznutou motorovou pilou.

Till svůj obdiv k Rusku nikdy neskrýval. Už před měsícem se pochlubil písní „Любимый город (LUBIMIY GOROD)“ nazpívanou v ruštině. 21. května vydal zmíněný koncertní záznam „Live in Moscow“, se záběry z perverzní show v ruské metropoli z loňského roku.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace