Nový Spark
venku od 1. března

Tim Lambesis jde sedět, dostal 6 let

Za plánování vraždy vlastní manželky si lídr AS I LAY DYING Tim Lambesis půjde odsedět šest let. Verdikt soudu, u kterého nechyběli ani jeho – dnes už bývalí – spoluhráči, si vyslechl v pátek, 16. května. Podle reportu z webu radio.com Lambesis u soudu se slzami v očích mluvil ztěžka a před svou ženou Meggan, s níž jsou stále také v rozvodovém řízení, vyjádřil „hlubokou lítost“.

U soudu promluvil i Lambesisův tchán Mike Murphy, který vyslovil obavu, že jeho dceři stále hrozí nebezpečí a upřímnost Lambesisovy omluvy zpochybnil. „Jediné, o co se staral, byly peníze a jediné, co ho mrzí, je, že ho chytili. Všichni víme, že pro někoho, kdo by chtěl svůj skutek dokonat, poslouží vězení jako skvělé alibi,“ uvedl Murphy během své řeči, na jejímž konci soud ještě jednou požádal o uvalení nejvyššího možného trestu, tedy devíti let odnětí svobody.

Podle obsáhlého rozhovoru, který ještě před rozsudkem poskytl magazínu altpress.com , sám Lambesis počítal s nižším trestem. „Vím, jak se připravit na dlouhé turné. Problém je v tom, že tohle není dlouhé turné. Tohle je mezi šesti měsíci a třemi roky,“ odpověděl na otázku, jak se připravuje na pobyt ve vězení. „Ale ať už si odkroutím tři dny nebo tři roky, poučil jsem se. Že budu potrestán, částečně uspokojí veřejnost, mou bývalou ženu a její rodinu. Žijeme v domnění, že díky odplatě se lidi cítí líp, ale necítí. Je na soudci, aby rozhodl, jaký trest mi dá, aby měli lidi pocit, že jsem byl skutečně potrestán.“

Sledujete kauzu? Jste fanoušci AS I LAY DYING? Dejte nám vědět, co si o šestiletém trestu pro Lambesise myslíte - je adekvátní?

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
05.05. HELLOWEEN
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace