Nový Spark
venku od 3. dubna
Tři sirény zpívají metal – EPICA podpořila alchymistický projekt estetickým klipem s Charlotte a Amalie

Tři sirény zpívají metal – EPICA podpořila alchymistický projekt estetickým klipem s Charlotte a Amalie

EPICA má od pátku 11. listopadu venku kolaborativní minialbum „The Alchemy Project“ a při té příležitosti prezentuje další atraktivní vizuál. Tentokrát ke skladbě „Sirens – Of Blood and Water“, která je splněným snem milovníků ženských hlasů v metalové hudbě. Jde totiž o spojení tří hlasů, kdy Simone Simons doplňuje její krajanka Charlotte Wessels (ex-DELAIN) a Amalie Bruun aka MYRKUR.

EPICA na Sparkshopu

V dalších skladbách se pak objevují tak pestrá jména jako jsou italští extrémní symfonici THE FLESHGOD APOCALYPSE, Phil Lanzon z URIAH HEEP nebo Swen de Caluwé z ABORTED.


Nový Spark
venku od 3. dubna
Kalendář akcí
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
19.04. DUST BOLT, ACCUSSER
20.04. DUST BOLT, ACCUSSER
21.04. RHAPSODY OF FIRE
21.04. DUST BOLT, ACCUSSER
22.04. DUST BOLT, ACCUSSER
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace