Nový Spark
venku od 2. května
TWISTED SISTER se po sedmi letech vrátí na koncertní pódia

TWISTED SISTER se po sedmi letech vrátí na koncertní pódia

TWISTED SISTER se zapisují mezi kapely, které se probouzejí z dříve ohlášené koncertní hibernace. Sedm let po skončení rozlučkového turné Forty and Fuck It vystoupí při příležitosti svého uvedení do Metalové Síně slávy, k němuž dojde už 26. ledna v klubu The Canyon v Agoura Hills v Kalifornii.

Metalová Síň slávy není natolik známou institucí jako Rock´n´rollová Síň slávy, její zřizovatelé tvrdí, že je součástí neziskové organizace D.A.D. (Drums and Disabilities), která pomáhá lidem se zdravotním postižením. Jejím smyslem je zvěčnit přínos a vklad osobností tvrdé hudby, přičemž uvádět se do ní letos bude celkově pošesté.

TWISTED SISTER na Sparkshopu

A byť organizaci chybí světový věhlas jako jiným podobným, zřejmě má dostatečně silné jméno, aby přiměla ke comebacku i TWISTED SISTER. Během slavnostního večera však nevystoupí jen oni. Na pódiu se objeví také Steve Vai, který kapelu do Síně uvede, ještě spolu s Mikem Portnoyem, jenž v řadách TWISTED SISTER odehraje koncert, tak jako na rozlučkovém turné po smrti AJ Pera.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace