Nový Spark
venku od 3. června
Úplně první česká biografie SLAYER! Nezaspěte šanci a objednávejte na Sparkshopu!

Úplně první česká biografie SLAYER! Nezaspěte šanci a objednávejte na Sparkshopu!

Konečně jsme se dočkali. Poprvé vůbec se v české knižní sféře objevila na trhu biografie všemi milované thrash metalové kapely SLAYER. Kdo z metalových fanoušků neslyšel alespoň jeden song s ikonickými kytarovými riffy a bubenickými breaky, jako by nežil. Málokdo z nás si představí ideální odpoledne bez pořádného odpočinku se skupinou SLAYER ve sluchátkách. A hle, Vánoce v Čechách přišly o trochu dřív. Autor David „D. X.” Ferris přišel s novou biografií. Co můžeme v knize dohledat?

Biografii SLAYER seženeš na Sparkshopu ZDE

Autor v knize přináší profily jednotlivých členů kapely. Také v ní představuje dramatické scény z doby existence SLAYER. Věřili byste, že je to už 38 let? V textu popisuje nový pohled na úplné začátky a vztahy mezi členy skupiny, jejich turné Reign in Blood a invazi do Evropy. Ferris také nezapomněl zmínit jejich řádění v Palladiu a divoký koncert, který vyvrcholil házením čalounění ze sedadel. Rovněž v knize najdeme nově objevené detaily z bouřlivého vztahu bubeníka Davea Lombarda se zbytkem členů, života Jeffa Hannemana, jehož potkalo poměrně náročné životní období a Lombardova posledního výjezdu. V neposlední řadě kniha popisuje i vzpomínkovou bohoslužbu v koncertním kotli po Hannemanově smrti. Jako by nás Ferris nerozmazlil už dost, kniha je navíc obohacena o množství kreseb a fotografií, z nichž některé nebyly dosud zveřejněny, kompletní diskografii, playlisty, statistiky a mnoho dalších zajímavých informací.

„SLAYER nakopali ostatní metalové kapely do koulí. Konečně někdo jako D. X. Ferris zachytil na papíře skutečnost, že se SLAYER nikdy nezaprodali, nikdy nepřistoupili na kompromis a nikdy, nikdy nepolevili,“ uvádí distributor knihy.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace