Nový Spark
venku od 1. prosince
Úplně první česká biografie SLAYER! Nezaspěte šanci a objednávejte na Sparkshopu!

Úplně první česká biografie SLAYER! Nezaspěte šanci a objednávejte na Sparkshopu!

Konečně jsme se dočkali. Poprvé vůbec se v české knižní sféře objevila na trhu biografie všemi milované thrash metalové kapely SLAYER. Kdo z metalových fanoušků neslyšel alespoň jeden song s ikonickými kytarovými riffy a bubenickými breaky, jako by nežil. Málokdo z nás si představí ideální odpoledne bez pořádného odpočinku se skupinou SLAYER ve sluchátkách. A hle, Vánoce v Čechách přišly o trochu dřív. Autor David „D. X.” Ferris přišel s novou biografií. Co můžeme v knize dohledat?

Biografii SLAYER seženeš na Sparkshopu ZDE

Autor v knize přináší profily jednotlivých členů kapely. Také v ní představuje dramatické scény z doby existence SLAYER. Věřili byste, že je to už 38 let? V textu popisuje nový pohled na úplné začátky a vztahy mezi členy skupiny, jejich turné Reign in Blood a invazi do Evropy. Ferris také nezapomněl zmínit jejich řádění v Palladiu a divoký koncert, který vyvrcholil házením čalounění ze sedadel. Rovněž v knize najdeme nově objevené detaily z bouřlivého vztahu bubeníka Davea Lombarda se zbytkem členů, života Jeffa Hannemana, jehož potkalo poměrně náročné životní období a Lombardova posledního výjezdu. V neposlední řadě kniha popisuje i vzpomínkovou bohoslužbu v koncertním kotli po Hannemanově smrti. Jako by nás Ferris nerozmazlil už dost, kniha je navíc obohacena o množství kreseb a fotografií, z nichž některé nebyly dosud zveřejněny, kompletní diskografii, playlisty, statistiky a mnoho dalších zajímavých informací.

„SLAYER nakopali ostatní metalové kapely do koulí. Konečně někdo jako D. X. Ferris zachytil na papíře skutečnost, že se SLAYER nikdy nezaprodali, nikdy nepřistoupili na kompromis a nikdy, nikdy nepolevili,“ uvádí distributor knihy.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
29.11. CRIMSON MARATHON
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace