Nový Spark
venku od 1. října
V červnu se ve Velké Británii uskuteční festival pro 10 000 lidí

V červnu se ve Velké Británii uskuteční festival pro 10 000 lidí

V termínu 18. – 20. června se v britském Donington Parku uskuteční menší verze festivalu Download. Třídenní akci bude moci navštívit 10 tisíc návštěvníků, přičemž nebudou vyžadovány roušky ani rozestupy.

Na akci vystoupí např. ENTER SHIKARI, CREEPER, WHILE SHE SLEEPS, BULLET FOR MY VALENTINE, SKINDRED, FRANK CARTER & THE RATTLESNAKES, NECK DEEP, SLEEP TOKEN, BOSTON MANOR, WARGASM, BLEED FROM WITHIN, CONJURER, LOTUS EATER, HIGHER POWER, LOATHE nebo SAINT AGNES.

Ke vstupu na festival bude nutné podstoupit s předstihem dva testy na Covid-19: tzv. Lateral Flow Test a poté PCR test. Událost bude ovšem testem sama o sobě, jež by měla prokázat, že je možné bezpečně uspořádat podobně velkou akci. Pokud vše proběhne podle plánu, půjde přinejmenším pro Velkou Británii o nejdůležitější letní event. Mohl by totiž znamenat zelenou pro další podobně velké akce do konce roku.

Promotér festivalu Andy Copping říká: „Jsme neuvěřitelně nadšení, že můžeme přivítat fanoušky zpět v Donington Parku, a je nám ctí hrát zásadní roli při návratu živé hudby do Velké Británie. Moshování v kotli je zpět! Jistě půjde o nefalšovanou oslavu festivalového ducha a opravdu speciální moment, kterého bude hřích se nezúčastnit.“

Vstupenky budou k dispozici v předprodeji za £120 od 1. června. Lístek mohou pořídit pouze držitelé vstupenky na Download 2022.

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace