Nový Spark
venku od 1. června

Valaši CHIASMATIC bodují ve světě se svým folk metalem

CHIASMATIC, folkmetalový projekt, za kterým stojí Hynek „Hyenik“ Stančík z FORGOTTEN SILENCE, respektive PALADRAN, zabodovali v kategorii World Music soutěže Internationl Songwriting Contest. Jde o prestižní autorské klání, jehož se letos ve 22 kategoriích zúčastnilo na 18 500 soutěžících z více než 100 zemí světa. CHIASMATIC se s kompozicí „Temptament“ nejdřív protančili až do třináctičlenného finále kategorie World Music, načež brali stříbrno! Lépe odborná porota ocenila už jen mozambického muzikanta Albina Mbieho.

Z hlubin minulosti se tak opět vynořil neodbytný vinyl FORGOTTEN SILENCE / CHIASMATIC, který po ceně Břitva za nejlepší EP/split/singl 2009 sklízí další úspěchy. V současnosti CHIASMATIC ke skladbě „Temptament“ připravují groteskní videoklip, který bude mít premiéru v nejbližších dnech. Zatím můžete kouknout na televizní dokument, který poodhaluje pozadí projektu.

Na kompletní výsledky International Songwriting Contest můžete mrknout zde a přikládáme další zajímavé odkazy. Samozřejmě, na bandzonu kapely je vítězná skladba k poslechu!


http://bandzone.cz/chiasmatic
http://bandzone.cz/paladran
http://musicafolklorica.cz/

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace