Nový Spark
venku od 1. března
VALLENFYRE vám sejmou úsměv z tváře

VALLENFYRE vám sejmou úsměv z tváře

Špinavější a hrubší hudební děcko Grega Mackintoshe z PARADISE LOST, VALLENFYRE, vydalo na začátku měsíce nový kotouč plný death doomu, „Fear Those Who Fear Him“. Z něj je nyní k dispozici další skladba veselá jako pohřeb vašeho oblíbeného koťátka za deštivého dne.„Píseň ‚Merciless Tide‘ je o neúprosném pochodu času a přání být v kůži někoho jiného, abyste jej uchránili od utrpení. Ve videu vidíme může, který podstupuje ohromnou torturu po dlouhé časové obodobí. Nikdy není schopen dosáhnout na to, po čem touží, zatímco jeho mučitelé bez tváře jej pozorují bez hnutí brvy. Je to vrcholně neveselé, takže užívejte,“ říká Greg.

George Mackintoshe (vokály, kytara) a Hamishe Glencrosse (ex – MY DYING BRIDE, kytara a basa) doplňuje na bicí Waltteri Väyrynen. Za produkci opět usedl Kurt Ballou (CONVERGE, NAILS). Samozřejmě jsme nemohli s VALLENFYRE neudělat rozhovor o novince „Fear Those Who Fear Him“. Najdete jej v červencovém čísle. A naživo si můžete nálož death/doomu z dílny VALLENFYRE vychutnat na Brutalu.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
05.05. HELLOWEEN
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace