Nový Spark
venku od 3. června
Vánoce začínají! Mark Tremonti se chystá vydat album koled…

Vánoce začínají! Mark Tremonti se chystá vydat album koled…

Mark Tremonti je zjevně muž mnoha hudebních tváří. Kytarista, který svou úspěšnou kariéru nastartoval s CREED, s nimiž se příští rok hodlá po letech vrátit na koncertní pódia, a pokračoval ji v ALTER BRIDGE se v sólové kapele TREMONTI dostal i ke zpěvu. Loni překvapil sólovým albem „Mark Tremonti Sings Frank Sinatra“, na němž se chopil písní svého oblíbence a nyní zachází ještě dál.

Na konci října mu vyjde kolekce vánočních koled „Christmas Classics New & Old“, v nichž ho doprovází orchestr z už zmíněného sinatrovského počinu. Devět skladeb je tradičních či už zavedených jinými interprety, jednu koledu Tremonti napsal sám speciálně za určeným záměrem.

Není přitom pochyb, že Sinatra a Vánoce jsou pro Tremonti spojitou nádobou. „Když jsem byl kluk, tak Sinatra byl v čase vánočních svátků slyšet z rádia, byl vidět v televizi a vždy jsem si ho proto spojoval s pohodou a šťastnými chvílemi. Sinatrova hudba mě zkrátka vždy dokáže povzbudit,“ řekl loni k vydání svých interpretací repertoáru slavného zpěváka.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace